Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Chromowane klamki

Yanic
 Share

Recommended Posts

Witam,

zakładam chromowane klamki, ale nie wiem co wybrać:

- komplet nakładek chromowanych od Irmshera za 323 zł,

- komplet klamek chromowanych Opla za 586 zł.

Klamki są droższe od nakładek aż o 263 zł, ale stare klamki mogę odsprzedać - ale kto znowu kupi klamki? ;-)

Mądre opinie mile widziane...

Pozdrawiam.

było już na forum:

1. nakładki irmiego po założeniu niestety widac z bliska, że to nakładki i właściwie juz ich nie zdemontujesz przed sprzedażą auta, czyli kasa "wyrzucona w błoto" bo nikt Ci ani złotowki nie dopłaci za te nakładki...jedyny plus łatwiej sprzedasz auto (chyba), bo mi osobiscie chromowane klami nie podchodzą w VC

2. całe klamki chrom, droższe, ale przed sprzedażą auta wymieniasz na swoje stare klamki (ja bym normalnych klamek nie sprzedawał) a chromowane sprzedajesz, bo łatwiej sprzedać bedzie chromowane aniżeli zwykłe ;)

to moja mądra opinie :lol: = tak ja bym zrobił na Twoim miejscu

no dokładnie ... choć w ASO są po 600 PLN (troszkę to za drogo jak dla mnie)
:D

hehhe dlamnie tez nawet vc nie mam bo za droga:P

ale powaznie wolalbym dolorzyc na cale,nakladka to nakladka zawsze bedzie widac.

Na spocie widziałem te nakładki irmiego u k4syx'a - jak ktoś nie wie, że to nakładki to raczej nie odróżni. Są super, szczególnie na ciemnym wózku. Ja bym nie dokładał na klamki (przy opcji nowe).

Edited by zubek73

Poza tym ciekawe czy ładnie by to wygladało na srebrnej VC bo na czarnej napewno ładnie

zerknij w "nasze auta" ja mam na srebrnej takie klamki :) ...pelne klamki :)

zakupione w cenie 300z przesylka :) +gratis dzwigienka tempomatu i 10 "kolpaczkow" na sruby do kol :)

Edited by daro

Ludzie, czekać pół roku żeby była okazja bo można zaoszczędzić 300zł??? Bez przesady, według mnie lepiej kupić pełne klamki uczciwie w ASO.

Daro, a skąd wytrzasnołeś te klamki? - może i dla mnie coś było? ;-)

kupilem to jakis czas temu, okazyjnie :) ... i jak juz wczesniej pisalem... to lezaly chyba z miesiac w garage bo kompletnie o nich zapomnialem.

zapytam znajomego (niebawem sie do niego wybieram) moze cos ma, to bede mial na uwadze :)

Ludzie, czekać pół roku żeby była okazja bo można zaoszczędzić 300zł??? Bez przesady, według mnie lepiej kupić pełne klamki uczciwie w ASO.

Shaqal a ja wole za 300, a drugie 300 pzreznaczyc na kwiaty dla mojej ładniejszej polowy = wilk syty i owca cala :);)