Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

zamek prawych przednich drzwi


Rafał X16Xel
 Share

Recommended Posts

Jakiś rok temu przestał działać centralny przednich prawych drzwi, wyczytałem o wymianie przełącznika. Rozebranie drzwi, rozwiercanie nitów, dużo pracy mały koszt lub duży koszt zlecając lub wymieniając całość. A tu dziś na imieniny żony zaczoł działać, już ze 20 razy dziś zamykałem i otwierałem i działa normalnie. Nigdzie zwarcia nie było, bezpieczniki całe. Może gdzieś na łączeniu kabli przerwa się zrobiła, czy zawiesił się przełącznik? Jak widać nie działający centralny to niekoniecznie od razu konieczność wymiany przełącznika w zamku, lepiej poszukać przerwy lub poczekać, aż zacznie sam działać :).

Link to comment
Share on other sites

albo mikroprzełącznik się "obudził" (jeśli tak to na chwię) albo masz przetarte kable (pewnie na wejściu z nadwozia do drzwi) i się naprawiły (też na chwilę).

W każdym razie ucałuj Żonę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
albo mikroprzełącznik się "obudził" (jeśli tak to na chwię) albo masz przetarte kable (pewnie na wejściu z nadwozia do drzwi) i się naprawiły (też na chwilę).

W każdym razie ucałuj Żonę :)

Miałem podobnie w tylnych drzwiach, do tego były zamknięte z domknięciem. Jako, że ich otwieranie nie było mi potrzebne to nic z tym nie robiłem, tym bardziej że ciężko jest cokolwiek zrobić przy zamkniętych drzwiach. Aż któregoś razu zamek zaczął działać. Ja naiwny zamiast wykorzystać możliwość, że drzwi się otwierają i zajrzeć co się dzieje jeździłem zadowolony z samonaprawy. Ale do czasu. Po niedługim czasie zrobiło się to samo. Oczywiście wszystko musiałem rozbierać przy zamkniętych drzwiach. Okazało się, że obudowa mikrowłącznika była dosłownie rozsypana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...
UP