Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość greg1985

Źle przyciemnione szyby??

Polecane posty

Gość greg1985

Witam

Tydzień temu przyciemniłem sobie szybki w firmie z Olkusza. Ostatnio zauważyłem że zaczynają wychodzić malutkie kropeczki ( pęcherzyki powietrza ) Zadzwoniłem go tej firmy i dostałem od nich informację że jest to normalny objaw i do 14 dni od zamontowania zniknie wszystko, bo musi odparować woda i folia się dostosuje do szyb.

Teraz moje pytanie bo coś mi się to nie podoba, czy rzeczywiście tak jest że po dwóch tygodniach nie będzie śladu czy zbywają mnie?

I drugie pytanie na szybkach bocznych i tylnej są takie czarne kropki na obramowaniach szyby od nich też się folia zaczyna odklejać czy to jest normalne i nic się z tym nie da zrobić czy nieumiejętnie założyli mi ta folie??

Jeszcze jedno folie są firmy Sun Gard.

Edytowano przez greg1985

co do pecherzykow to Ci nie pomoge

a na tych kropkowanych miejscach to normalne

ze sie folia nie dolega do konca

Jak są pecherzyki to źle jest zalożona folia, nic samo nie zniknie po paru tygodniach. Wg mnie odwalili Ci lipe i wciskają glupie wymówki.

Gość greg1985

No to tak jak myślałem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:"> Będę musiał się tam przejechać. Dobrze że wziąłem sobie na to fakturę

Drobna uwaga do tylnych szyb (tam gdzie są kropkowane miejsca) ja wprawdzie sam przyciemniałem ale też folia odchodziłą na tej chropowatej powierzchni i po ok 7 dniach przykleiła się idalnie ... więc tam tak ma być...

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jeśli chodzi natomiast o pęcherzyki na środku szyby to nie wiem jak miałby wyparować

/emoticons/default_unsure.png" alt=":unsure:"> folia nie przepuszcza wody więc będą sobie tam siedzieć...

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość greg1985

To mnie właśnie zastanawiało jak to wyparuje skoro jest przyklejone szczelnie do szyby :/ Dzwoniłem go tej firmy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

na szczęście mają oddział w Krakowie. Chcieli żeby przyjechać znowu do Olkusza ale skoro to jedna firma jeden właściciel i faktura jest z danymi firmy z Krakowa, to grzecznie poinformowałem że nie przyjadę, a sprawę prosiłem o przekazanie do Krakowa. Zobaczymy co tam na to powiedzą. A swoją drogą to ani tani nie są bo zapłaciłem 550zł to jeszcze zrobili to źle

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kicha na maxa. Przy oklejaniu folią chodzi wasnie o to, żeby nie bylo żadnych pęcherzyków. Tylko patrz co oni z tym będą robić, bo potrafią to przebijać iglą, a od tego do porwania folii w późniejszym użytkowaniu nie daleko. tobie powiedzą, że już wszystko jest ok

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jeśli nie da rady tego poprawić żądaj zwrotu gotówki i przywrócenia autka do pierwotnego stanu ewentualnie jak tak bardzo nie rzucająsię w oczy te kropki , bo są male niech obniżą cenę np o 200zl.

Każdy dobry zaklad zrobi Ci to bez pęcherzyków i kropek.

Może być jeszcze taka sytuacja, że Twoje szyby po prostu byy wjakiś sposób uszkodzone, np. jeśli autko bylo spawane moglo coś na nie polecieć. W każdym razie powini to dokladnie wyczyścić.

Edytowano przez Scooter

Gość greg1985

Ja chciałem żeby to dobrze wyglądało, dlatego nie chciałem sam się z tym bawić bo bałem się właśnie tych pęcherzyków. To teraz mam kurde problem i będę musiał się z nimi użerać. Jak tak patrze na to wszystko to wolał bym to ściągnąć w cholerę i jechać do innej firmy. A taniej nie chce wole mieć w tej cenie ale dobrze :-) a nie za pół ceny i do d***

Edytowano przez greg1985

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

wrzuć foty jakieśz bliska tych pęcherzyków.

Gość greg1985

Jak wrócę z pracy do domu to wrzucę. Na tylnej szybie jest "rój" pęcherzyków jakieś 20-30 obok siebie i po 2-6 na bocznych szybach

jak mi przyciemniali to już po 24 godzinach przylegała i nie było żadnych kropek czy bąbelków, a na bocznych tak ma być

Gość ttomekk

i jak z tą fotką bo problem mnie zaciekawił

Gość greg1985

Wczoraj bardzo późno wróciłem było już ciemno i zdjęcia nie wyszły za bardzo. Jak dzisiaj uda mi się wrócić szybciej to zrobię i wrzucę.

Gość greg1985

No i powstał kolejny problem, niestety nie zdążyłem wrzucić zdjęć, bo folii już niema.

Kazałem je ściągnąć i zwrócić pieniądze.

I tutaj zaczęły się problemu, gościu podczas ściągania foli z tylnej szyby uszkodził nitki od podgrzewania. Katastrofa szyba do wymiany po długiej przepychance słownej na jego koszt, ale niestety szyba w tym momencie nie będzie już oryginalna co nie najlepiej świadczy o samochodzie

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:">

Tak się zastanawiam czy da się wyjąć starą szybę bez uszkodzenia??

Daj namiary na tę "firmę" - może inni zdołają uniknąć tych patyraków....

Gość greg1985

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Kraków, ul. Pękowicka 77

tel. /012/ 420-83-10; 667-666-271

Olkusz, ul. Przemysłowa 1

tel. /032/ 645-81-91; 667-666-272

Kolego przeglądając stronę firmy APS, która ci robiła te szybki natknąłem się na samym końcu na ich przykładowe realizacje i szczerze jestem zaskoczony, że firma, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem tak na budynkach jak i na samochodach mogła sobie pozwolić na odwalenie chałtury akurat u ciebie. Zwróć uwagę, że między innymi robili tak nietypowe samochody jak lamborghini a jego właściciel na pewno nie pozwolił by sobie wcisnąć kitu.

Może jednak za szybko zażądałeś zerwania folii a może po prostu masz powbijane opiłki metalu po użyciu szlifierki gdzieś za blisko szyby ? Pamiętaj, że jeśli szyba jest uszkodzona to nawet najbardziej magiczna folia i najlepsi specjaliści nic nie pomogą

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość greg1985

Zwróć uwagę na to że zdjęcie lamborghini zrobione jest całkiem w innym miejscu niż reszta zdjęć..... Decyzja o zerwaniu foli i nałożeniu ich ponownie padła z ust właściciela który sam stwierdził że jest to źle zrobione, oburzył się kiedy powiedziałem że nie chce żeby oni mi już przyciemniali szyby.

Folia była źle założona bo prawdopodobieństwo opiłków na każdej szybie jest znikome.

Widząc ich stronę oraz doświadczenie z niej wynikające zdecydowałem się na foliowanie ale jak się to zakończyło to już inna historia!

Jestem daleki od osądzania kogokolwiek bezpodstawnie i naprawdę dwa razy przemyślę zanim kogoś ocenię, ale w tym przypadku wyglądało to niezbyt dobrze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.