Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ferbik

Spóźniający się zegarek?

Polecane posty

Gość Ferbik

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem, że zegarek w komputerze pokładowym się spóźnia. Po przestawieniu jakiś czas chodzi dobrze, na następny dzień jest już -10 minut. Może ktoś z Was spotkał się z tym problemem?

Dodam, że właśnie teraz sprawdzałem. Jest 10:25, przestawiałem go około 7 na poprawną godzinę i o 10:25 pokazuje 8:30. Czyżby to były braki w podawaniu prądu? Auto nie było w tych godzinach uruchamiane.

Edytowano przez Ferbik

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

A to dziwne schorzenie, ktoś pisał kiedyś, że niby wewnątrz kompa jest jakiś potencjometr którym można kręcić. Choć widziałem u siebie, że jest tam coś takiego, to nie dotykałem tego, bo nie wiem czy to nie jest od czegoś innego. No cóż, sprawdź to no i ewentualnie kondycje aku, bo na "luźny" przewód nie stawiam.

Gość Ferbik

Już doszedłem... laicka sprawa. Generalnie chodzi o to, żeby po ustawieniu zegara wcisnąć przycisk do resetowania komputera celem zatwierdzenia godziny.

Dziwnym jest jednak fakt, że zegarek poszedł do przodu jakąś godzinę a później zatrzymał się i stał tak do momentu kolejnego przestawienia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No tak, o tym fakcie zapomniałem, sądziłem że to zrobiłeś a problem nadal pozostaje. Hmm, dobre to jest, bo dzięki temu, jak nastawisz sobie zegarek, to co do sekundy zatwierdzasz

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Najważniejsze, że jest ok. TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ

A może poradzicie coś na to:

ustawiam zegarek w radio i na komputerze pokladowym na tą samą godzinę. Po dwóch dniach zegarek na komputerze spóźnia sie o ok. 3 minuty w stosunku do zegarka w radiu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.