Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ronin.wrx

Listwy boczne

Polecane posty

Gość ronin.wrx

Witam serdecznie!

chcialbym sie dowiedziec jak w prosty sposob zdjac listwy boczne z drzwi w Vectrze A i czy sa one tylko na tasme dwustronna czy zostana jakies dziury czy slady??

Pozdrawiam

Edytowano przez ronin.wrx

Witam!Listwy sa przyklejone na tasme nie zostana zadne dziury.Najprosciej to jakas szpachtulka wzduz listwy.Pozdrawiam

pamietam jak mialem VA i zrywalem listwy boczne, wcale latwo nie zchodza

odradzam wyrywanie ich recznie, jak kolega pisal podwazac czyms i powoli powoli bo jak sie wygna to juz nigdy proste nie beda

najprościej - grubą dratwą przeciągnąć pod listwą

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość vectra sedan C18NZ 95

a z ktorego roku viki bo nowsze maja plastikowe z tymi raczej niema problemu a te gumowe to latwo zniszczyc

Gość ronin.wrx

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Viki jest z 1993 roku.

Z ta dratwa to ciekawy pomysl. Mnie chodzi o to aby je zdjac i juz nie zakladac, bo bardziej podoba mi sie bez nich.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ja zmieniałem u siebie listwę, bo żonka mi przytarła właśnie listwą, zakupiłem nową oryginalną, bo z tamtej nic nie zostało. wiesz, to Twoja sprawa, ale widziałem ojca viki jak była świeżo po malowaniu bez listew - wyglądała jak by jej coś brakowało, dziwnie jakoś.... bym Ci poradził, jak założyć, bo to robiłem, z resztą też był taki temat.

Listwy odrewać jest łatwo (najlepiej na nagrzanym od słońca aucie, albo pomóc sobie opalarką

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) ale gorzej z pozbyciem się pozostałości po taśmie i kleju, ja u siebie siedziałem nad tym chyba z cały dzień, albo i dwa, nie pamiętam już.

Trzeba uważać, bo u mnie w dwóch czy trzech miejscach odszedł kawałeczek lakieru tak mocno klej trzymał, ale ja i tak całą Viki później malowałem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.