Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest Szubi

Vectra C- złamała się antena...

Recommended Posts

Guest Szubi

Witam wszystkich. Problem dotyczy mojej vectry C. Parę dni temu źle zamontowana deska surfingowa na dachu złamała mi antenę (pękła tak,że widać płytkę w środku z całą elektroniką (chyba wzmacniacza). Chciałbym ją wymienić, ale niestety nie będzie to proste. Problemy są 2:

1.Jak zdjąć podsufitkę i czy można to zrobić bezpiecznie w domowym zaciszu bez obaw o uszkodzenie poduszek/kurtyn powietrznych?

2.Czy będę musiał ciągnąć od nowa cały kabel aż do radia, czy jest na końcu jakaś złączka do samej anteny?

W sumie jeśli chodzi o rozbieranie autka doświadczenie mam tylko z dawną octavią w której problemów jako takich nie było...

Mam to samo - podsufitka jest na rzepy. Okrecasz srube i wyjmujesz. Ale musze Cie zmartiwc - w ASO 450 zl...na allegro nie moge tego dorwac...

Guest Szubi

uhuhu... troche drogo... chyba będę musiał obciążyć kosztami mojego padre- to on deskę mocował

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> . A jak jest z tym prowadzeniem kabla?? Orientowałeś się może czy trzeba ciągnąć całość?? W razie czego będę sztukować

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> . Dzięki za odpowiedź. Jeśli znajdę gdzieś antenę/odpowiednik dam znać.

Edit:

Czy śruby są jakby w okolicy zagłówków - widoczny na tym zdjęciu (co prawda to signum, ale miejsce i wygląd zaślepki podobny)

Please login or register to see this link.

Edit 2:

a może coś takiego?

Mocowanie jest chyba trochę inne, sama antena też trochę długa... ale cena...

Edited by Szubi

O demontażu podsufitki:

Wymiana anteny (pdf):

Guest Szubi

Dzięki za linki, nadal niestety nie wiem czy ten kapsel na tylnym słupku trzeba zdjąć i pod nim coś jest czy wystarczy odkręcić śruby od rączek. Może dzisiaj się tym zajmę. Sprawdzę też czy ta antena z linku ma prawo zadziałać na zasadzie plug and play.

Pozdrawiam

Witam,

Mam pytanko - a mianowicie chodzi mi po glowie wymiana anteny na taka:

I tu pytanko czy ten wtyk bedzie pasowal bezposrednio czy trzeba bedzie odciac i polaczyc z instalacja auta...

Czy wogole ktos cosik takiego ma i czy mu radyjo odbiera dobrze?Znaczy tak samo jak oryginalna...

jeśli masz Navi to możesz zapomnieć

Please login or register to see this quote.

Nie chodzi mi tylko o standardowe radyjko - CD40 Opera...