Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Lechuu

Mam pytanie odnosie swiateł

Recommended Posts

załozyłem sobie Xenony hid cos tam...i pojechałem na diagnostykę by ostawić sobie wysokość świateł, okazało sie ze gosc krecac śrubko nie moze ustawic lamp (w obydwu tak jest), wogle nie reaguje na srubki lama ani sie nie podnosi ani nie opada, działa tylko elektryczne opuszaczanie swiateł ale mam je na 3 max znizone. Jak siadzie wiecej ośob to juz lipa bo nie znize wiecej a jedna lampe mam troszke nizje od drugiej (chodzi o swiecenie)

pytanie!

czy to poszła regulacja w lamach, ktos to moze naprawiał da sie to zrobic ? bo ja nigdy nie regulowałem swiateł bo były dobrze ustawione na zwykłych tanich żarówkach

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> i nikt nie narzekał, a teraz świeca mi swiatłami ze mam niby długie właczone ;D. Musze teraz cała lampe wyciągnac?

Edited by Lechuu

Please login or register to see this quote.

Pewnie kupiłes jakieś tanie podróbki lub nie ma jakichś części w zestawie. Xenony powinny miec samopoziomowanie więc ręczna regulacja raczej nie zda egzaminu.

Uważaj na przeglądach, żeby nie zabrali dowodu.

Musisz jeszcze zamonować spryskiwacze świateł - miśki dośc często czepiają sie tego

ja kupiłem cos takiego h4 8000K

Please login or register to see this link.

Czyli wniosek z tego ze regulacja swiateł działa na zwykłych zarówkach ? i na tych nic nie zrobie?

Edited by Lechuu

skoro kupiłeś hidy pod swoje gniazdo czyli np H7 to nie powinno by różnicy w wysokości swiecenia w porównaniu do normalnej żarówki. montaz hidów nie powinien tez wplynac w zaden sposob na reczną regulacje, jeśli masz odpowiednie silniczki do lamp to elektryczna regulacja tez powinna dzialac.

Jakiej firmy masz lampy?

Edited by Krzyco

elektryczna regulacja działą tylko, w lampach regulacje wogle nie działaja (w obydwu) a jakief firmy pokaże pózniej bp teraz do koscioła i zrobie zdjecie i bedzie widac

Zdjecia Hid h4 8000K

Edited by Lechuu