Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Lechuu

Mam pytanie odnosie swiateł

Polecane posty

załozyłem sobie Xenony hid cos tam...i pojechałem na diagnostykę by ostawić sobie wysokość świateł, okazało sie ze gosc krecac śrubko nie moze ustawic lamp (w obydwu tak jest), wogle nie reaguje na srubki lama ani sie nie podnosi ani nie opada, działa tylko elektryczne opuszaczanie swiateł ale mam je na 3 max znizone. Jak siadzie wiecej ośob to juz lipa bo nie znize wiecej a jedna lampe mam troszke nizje od drugiej (chodzi o swiecenie)

pytanie!

czy to poszła regulacja w lamach, ktos to moze naprawiał da sie to zrobic ? bo ja nigdy nie regulowałem swiateł bo były dobrze ustawione na zwykłych tanich żarówkach

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> i nikt nie narzekał, a teraz świeca mi swiatłami ze mam niby długie właczone ;D. Musze teraz cała lampe wyciągnac?

Edytowano przez Lechuu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Pewnie kupiłes jakieś tanie podróbki lub nie ma jakichś części w zestawie. Xenony powinny miec samopoziomowanie więc ręczna regulacja raczej nie zda egzaminu.

Uważaj na przeglądach, żeby nie zabrali dowodu.

Musisz jeszcze zamonować spryskiwacze świateł - miśki dośc często czepiają sie tego

ja kupiłem cos takiego h4 8000K

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Czyli wniosek z tego ze regulacja swiateł działa na zwykłych zarówkach ? i na tych nic nie zrobie?

Edytowano przez Lechuu

skoro kupiłeś hidy pod swoje gniazdo czyli np H7 to nie powinno by różnicy w wysokości swiecenia w porównaniu do normalnej żarówki. montaz hidów nie powinien tez wplynac w zaden sposob na reczną regulacje, jeśli masz odpowiednie silniczki do lamp to elektryczna regulacja tez powinna dzialac.

Jakiej firmy masz lampy?

Edytowano przez Krzyco

elektryczna regulacja działą tylko, w lampach regulacje wogle nie działaja (w obydwu) a jakief firmy pokaże pózniej bp teraz do koscioła i zrobie zdjecie i bedzie widac

Zdjecia Hid h4 8000K

Edytowano przez Lechuu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.