Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
lemurek

Obwódka, osłona przy kierownicy

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zapytać Was chłopaki o taką osłonę/obwódkę przy kierownicy co znalazłem na aukcji

Please login or register to see this link.

czy każda Viki ma takie coś? U mnie nie ma czegoś takiego i jest "dziura" powiedzmy na 0,5-1cm, myślałem, że to normalne a dziś przeglądając allegro znalazłem takie coś i stąd to pytanie.

Jak sądzę to montuje się to zaraz po

Please login or register to see this link.

?

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Nie po, ale przed montażem osłon. Te dwie dziury na wkręty które widzisz na dole zdjęcia to góra obwódki przykręcana pod licznikiem, i zakładane dookoła kolumny zamknięte zatrzaskiem z dołu. U mnie występuje coś takiego przy regulowanej kierownicy, jak w innych to nie wiem.

Please login or register to see this quote.

Tak właśnie myślałem że montuje się to zaraz za tymi osłonami. Ciekawe czy w wersji bez regulacji kierownicy też takie coś występuje? Gdyby to było oryginalne do każdej wersji to jestem skłony to u siebie założyć i zlikwidować tą "dziurę". Jak może to niech wypowie się ktoś kto nie ma regulacji

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam kierownice bez regulacji i tej obwódki nie posiadam i wszystko jest dobrzespasowane i nie ma duzysz szczelin miedzy zegarami a osłona stacyjki

Też mam kolumne bez regulacji i brakuje tego elementu. Swoją drogą fajny ten bajer. Mam takie pytanie przy okazji - regulacja w VB jest jedno czy dwu płaszczyznowa? Jak jedno to sobie daruję tą modyfikację

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Fajny i dla tego pytam się o to ... Tylko cena trochę za duża ale zawsze tak jest z drobnymi rzeczami ... pomyślimy zobaczymy

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Regulacja jest tylko góra-dół. jak dla mnie brakuje jeszcze wysuwania.

A pro po takiej modyfikacji to co trzeba wymienić aby mieć regulowaną kierownicę i ile może takie coś kosztować? Tak z ciekawości pytam?

a góra -dół jest troszkę za mała

Potrzebna jest łamana kolumna kierownicy (tylko nie wiem czy cała, czy tylko ta część odpowiedzialna za regulację) oraz obudowa kolumny wraz z wajchą. Jednopłaszczyznowa regulacja jest dla mnie w takim razie zbędna, jeśli wezmę pod uwagę koszty i czas potrzebny dla przeróbki.

Guest maka7777

Ta osłonka występowała raczej tylko przy regulowanej kolumnie kierownicy . Bez regulacji nie spotkałem jeszcze tego. Aby miec regulacje kolomny trzeba wymienic całą kolumnę , sporo roboty no i można kupić kolumnę z luzami . Moim zdaniem Gra nie warta świeczki lepiej w podobnych kosztach zamontować sobie kompa pokładowego albo elektryke na tył jesli ktos nie ma.