Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
lemurek

Obwódka, osłona przy kierownicy

Polecane posty

Witam,

Chciałem zapytać Was chłopaki o taką osłonę/obwódkę przy kierownicy co znalazłem na aukcji

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

czy każda Viki ma takie coś? U mnie nie ma czegoś takiego i jest "dziura" powiedzmy na 0,5-1cm, myślałem, że to normalne a dziś przeglądając allegro znalazłem takie coś i stąd to pytanie.

Jak sądzę to montuje się to zaraz po

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

?

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Nie po, ale przed montażem osłon. Te dwie dziury na wkręty które widzisz na dole zdjęcia to góra obwódki przykręcana pod licznikiem, i zakładane dookoła kolumny zamknięte zatrzaskiem z dołu. U mnie występuje coś takiego przy regulowanej kierownicy, jak w innych to nie wiem.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Tak właśnie myślałem że montuje się to zaraz za tymi osłonami. Ciekawe czy w wersji bez regulacji kierownicy też takie coś występuje? Gdyby to było oryginalne do każdej wersji to jestem skłony to u siebie założyć i zlikwidować tą "dziurę". Jak może to niech wypowie się ktoś kto nie ma regulacji

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam kierownice bez regulacji i tej obwódki nie posiadam i wszystko jest dobrzespasowane i nie ma duzysz szczelin miedzy zegarami a osłona stacyjki

Też mam kolumne bez regulacji i brakuje tego elementu. Swoją drogą fajny ten bajer. Mam takie pytanie przy okazji - regulacja w VB jest jedno czy dwu płaszczyznowa? Jak jedno to sobie daruję tą modyfikację

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Fajny i dla tego pytam się o to ... Tylko cena trochę za duża ale zawsze tak jest z drobnymi rzeczami ... pomyślimy zobaczymy

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Regulacja jest tylko góra-dół. jak dla mnie brakuje jeszcze wysuwania.

A pro po takiej modyfikacji to co trzeba wymienić aby mieć regulowaną kierownicę i ile może takie coś kosztować? Tak z ciekawości pytam?

a góra -dół jest troszkę za mała

Potrzebna jest łamana kolumna kierownicy (tylko nie wiem czy cała, czy tylko ta część odpowiedzialna za regulację) oraz obudowa kolumny wraz z wajchą. Jednopłaszczyznowa regulacja jest dla mnie w takim razie zbędna, jeśli wezmę pod uwagę koszty i czas potrzebny dla przeróbki.

Gość maka7777

Ta osłonka występowała raczej tylko przy regulowanej kolumnie kierownicy . Bez regulacji nie spotkałem jeszcze tego. Aby miec regulacje kolomny trzeba wymienic całą kolumnę , sporo roboty no i można kupić kolumnę z luzami . Moim zdaniem Gra nie warta świeczki lepiej w podobnych kosztach zamontować sobie kompa pokładowego albo elektryke na tył jesli ktos nie ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.