Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomkro

Poduszka powietrzna

Polecane posty

Witam Serdecznie, Posiadam Vectre B 99 rok Mam takie pytanie od jakiegoś czasu czelo mi stukać w desce rozdzielczej ... sprawdziłem kostki od radia ale to nie to myślę ze to od strony pasażera cos może w poduszczę powietrznej, chciałem wyciągnąć poduszkę ... wykręciłem schowek i to mi sie pomysłu skończyły jak ja wyciągnąć ??? z tego co sie orientuje to może nabój od poduszki sie poluzował tylko jak ja wyciągnąć ??? Alb co innego to możne byc??

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nim zaczniesz gmerać przy poduszce ( chodzi o pasażera ?) to wpierw odepnij obie klemy z akumulatora, dla pewności zewrzyj je aby zeszło napięcie z kondensatorów poduszek powietrznych. Pamiętaj o tym, że może się rozkodować fabryczne radio !!! Odczekaj kilka minut i teraz możesz brać się za wyjmowanie poduszki. Wyjmij schowek pasażera, pod nim jest już dostęp do poduchy. Zobacz po wyjęciu schowka czy to faktycznie coś związanego z poduszką, jej zamocowaniem, bo nie ma sensu jej wyjmować i rozpinać bez wyraźnej potrzeby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.