Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mtasiu

Dziwny problem - przeciek

Polecane posty

Gość mtasiu

Witam, dziś jak jechałem z pracy do domku zaczeło strasznie padac, cieło deszczem na prawo i lewo, sciana woda, a ja tak sobie jade i jade, a tu nagle czuje jak woda kapie mi na lewą noge, nie kapie na sprzegło czy hamulec tylko na "podnóżek" jak przyjechałem do domu, próbowałem znaleśc problem ale zauważyłem tylko, że woda najprawdopodobnie ciekła po rączce od otwierania maski. Raz jak cieło mocno deszczem pod kontem to ciekło dośc intensywnie. Nie wiem czy woda sie dostaje jak auto stoi na deszczu, bo nie zdazylem zaoberwowac. Skąd ta woda może się brac?? Uszczelka przy szybie?? Może miedzy szyba a maską?? Troche wody gromadzi sie własnie miedzy szyba a komora silnika w tej "przegródzce" co obok jest filt powietrza do kabiny. Mam nadzieje ze dobrze opisałem problem. Proszę o jakieś rady co to moze byc...

Gość Mebelmen

W VA miałem taki problem z tylną szybą, okazało się że pewnym miejscu odkleiła się szyba. Trochę silikonu i po przecieku, może masz to samo?

Gość mtasiu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

OK, wydaje mi sie ze przyczyna problemu znaleziona ;] To nie szyba tylko jedna gumka sie odkleila. Ta co przy wezyku spryskiwacza idzie, a akurat odkleiła sie ta co dalej jest i nie zauwazylem jej ;] musze sie zaopatrzyc w silikon i objechac ja. Pozdro

Temat zamkniety

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.