Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest pozi

wtyczka przepływki

Recommended Posts

Guest pozi

czesc,

ktos wie jak rozebrac wtyczke przeplywomierza, tzn. jak wyjac z plastikowej obudowy wtyczki wsowki (czy jak to sie nazywa, tam gdzie kable sa zacisniete, zakreslone na czerwono na zdjeciu)?

mecze sie z nia juz jakis czas i nie moge znalezc zadnego jezyczka ani niczego podobnego.

Please login or register to see this attachment.

bede wdzieczny za podpowiedz gdzie ja nacisnac aby puscila.

Please login or register to see this quote.

Akurat tej nie rozbieralem, ale rozbieralem inne, ktore sa pewnie zrobione podobnie, A wiec trzeba wziasc dwa bardzo cienki srubokrety (ew. jakis sztywny drucik) i wsunac z obu stron wsuwki (ale od drugiej strony niz na zdjeciu). I wtedy wyciagac, powinno wyjsc nawet latwo - nic na sile. Budowa tej wsuwki jest bardzo zblizona do standardowej wsuwki ze sklepu elektrycznego. Ciezko to wytlumaczyc, a nie mam zdjec.

Guest pozi

Please login or register to see this quote.

mowisz i masz:

wsuwalem i tak jak na zdjeciu i odwrotnie i nic

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

zaczyna mnie konkretnie irytowac!! nic sila tylko mlotkiem.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

robisz to dobrze, tylko zlym sprzetem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ten drucik, ktory tam wkladasz jest za miekki, ja uzylem malych srubokretow (taki zestaw z marketu za 10zl co wyglada jak zegarmistrzowski). Najmniejsze srubokrety wsuwasz na maxa (poczujesz jak sie blaszak zabezpieczajaca odegnie) i wtedy mozesz pociagnac za przewod, albo pchnac zlacze od tej strony gdzie wklada sie srubokrety (ja tak zrobilem).

Wiem ze to jest irytujace, ale ja musialaem rozciac najpierw stara kostke zeby sprawdzic jak to wyglada a pozniej chwile mi zeszlo zanim udalo mi sie pierwszy kabel wyciagnac. Pozniej juz idzie gladko.

Guest pozi

druciki byly wsadzone aby srubokrety nie zaslanialy kostki. narazie plan jest taki ze lutuje przewody, a jak nabede przy okazji wtyczke to nad nia sie popastwie. dzieki za podpowiedzi.

Guest piotrekrm

Ja używałem dwóch grubych igieł krawieckich, muszą być bardzo sztywne. Pin wygląda jak zdjęciu niżej

Edited by piotrekrm