Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

pilot w kluczyku

Guest dragon700
 Share

Recommended Posts

Guest dragon700

posiadam viki z 98r pilot wkluczyku. mianowicie mam problem , :mellow: zapasowy pilot nie działał wymienilem baterie i chce go zestroić poprzez włożenie w stacyjke i przekrecenie i naciśnięcie guzika zamknięcia i nic nie raguje , dioida mruga i mruga i mruga w pilocie ale central sie nie odzywa.może ktoś wie jak to można rozgrysć .pozdro. zaznaczam że kluczyki mają ten sam numer i piloty też,, różni sie tylko literka na końcu numer jednym jest e w drugim f

Edited by dragon700

posiadam viki z 98r pilot wkluczyku. mianowicie mam problem , :mellow: zapasowy pilot nie działał wymienilem baterie i chce go zestroić poprzez włożenie w stacyjke i przekrecenie i naciśnięcie guzika zamknięcia i nic nie raguje , dioida mruga i mruga i mruga w pilocie ale central sie nie odzywa.może ktoś wie jak to można rozgrysć .pozdro.

No najlepiej chyba będzie jak go podłączysz pod komputer, czesto tak trzeba bo piloty sie rozstrajaja.

Guest dragon700
No najlepiej chyba będzie jak go podłączysz pod komputer, czesto tak trzeba bo piloty sie rozstrajaja.

czyli serwis?

czy akiś warszta od alarmów??

A sprawdzałeś czy nie ma "zimnych lutów" w pilocie ?

bo to najczęstsza awaria pilotów w VB ;)

A spróbuj wsiąść do auta zamknąć drzwi wciskając bolec i wcisnąć guzik otwierania, a nie zamykania. U mnie to działa właśnie w ten sposób.

Edited by slboss

Guest dragon700

A spróbuj wsiąść do auta zamknąć drzwi wciskając bolec i wcisnąć guzik otwierania, a nie zamykania. U mnie to działa właśnie w ten sposób.

[/

ale kluczyk też mam wlożyc i przekręcić w stacyjce??

Guest dragon700
A czy ten pilot kiedykolwiek Ci działał??

jak go kupiłem dwa miesiące temu <samochód.> to miał padniętą baterie więc nie wiem czy działał,dioda mruga bez zarzutów, poczyściłem styki nawet w nim>

Podjedź najlepiej do mechanika, który ma komputer i program do Vectry i Ci wszystko powie co i jak,bo ja miałem podobny problem.

Guest dragon700
Podjedź najlepiej do mechanika, który ma komputer i program do Vectry i Ci wszystko powie co i jak,bo ja miałem podobny problem.

chyba tak bedzie najlepiej, dzieki

Czyli zostalo Ci jeszcze sprawdzenie "zimnych lutów" tak jak Miły napisał. Ostatnia wersja jest taka, że to nie od tego samochodu pilot ;P

Nie ma za co :) najlepiej jedź sobie do mechanika lub elektormechanika, wtedy Ci powie,co jest nie tak.

Guest toMirek

A ja mam takie pytanie co to moze byc jak nie swieci dioda w pilocie.Baterie wymieniłem na nowe i nie działa mi mi zamykanie auta z pilota.

Jak nawet dioda nie mruga to albo zimne luty przy baterii albo padniety całkiem pilot.

Jeśli zadziała jak go mocno ściśniesz na środku to znak że luty do poprawki, zresztą tak czy inaczej nie zaszkodzi ich poprawić.