Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest raku1982

Czy to sie opłaca?

Recommended Posts

Guest raku1982

Witam

Chciałbym wymienić zawieszenie z przodu (chodzi mi o silentblocki) tylko nie moge sie zdecydowac czy wymieniac

same tuleje i przegub, czy caly kompletny wahacz?

Wiadomo jak to jest z tymi tulejami, a tak to tylko wymienic wahacz i z glowy.

pozniej tylko ustawic u fachowca geometrię

Ponizej link z allegro, co o tym myslicie?

Please login or register to see this link.

Czy to nie wygląda na chinszczyzne?

Doradzcie ktory sposob uwazacie za lepszy?

Dzieki z gory

Pozdrawiam

Guest Kamiloski

Jezeli o mnie chodzi... to takie czesci jak np czesci do zawieszenia czy hamulcow, wole kupywac w oryginale, w sklepie, najlepiej opla... ale moze to dlatego, ze nigdy nie bylem przekonany do takich zakupow na allegro. Niech sie wypowie ktos kto juz takie rzeczy robil

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ja moge byc malo obiektywny...

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chcesz żeby taki wachacz przy 150 ci sie złamał? Pozatym nawet geometri nie ustawisz, wiem po sobie !

Guest raku1982

wiec jednak wymienie tylko tuleje

dzieki za wasze opinie i podpowiedzi

pozdro

ps.

tez mialem takie wrazenie ze wymiana calego wahacza za 70 pln to jakas lipa

wiec dzieki

bezpieczenstwo najwazniejsze

Guest kaliber_9mm

dokladnie tak jak piszesz

wachacz masz zapewne w dobrym stanie i oryginal wiec po co go wymieniac i placic 67 za cos co masz sprawne, za ta cene (a nawet nizsza) kupisz bardzo dobry sworzen, roboty troche wiecej z wybiciem nitow ale ogolny koszt mniejszy a i na jakosci zyskasz.

ja ostatnio tez nad tym sie zastanawialem ale kupilem dobre sworznie i tuleje metalowo gumowe na wachacze i sie troche pobawilem z nimi bez prasy to by bylo ciezko jeszcze w imadle mozna probowac wprasowac bo wyjac palnikiem np.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> , ja robilem wszystko na prasie, nie bylo latwo ale sie udalo

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

ja tez ostatnio to wymieniałem i w sklepie opla mi odradzili tajkich wachaczy z allegro wiec dobrze zrobiłes. Pozdro