Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Sienkos

Kolanko-plecionka-katalizator...

Recommended Posts

Guest Sienkos

Witam.

Wymieniłem sobie wczoraj wydech : tłumik środkowy i końcowy...jest ciszej i to znacznie zwłaszcza ze stary końcowy oderwał mi sie od środkowego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ...po założeniu nowych elemwntów jest cichooo...tylko ze tym razem siedząc pod autem słyszę pierdzenie z okolic kolektora wydechowego lub kolanka. katalizator jest cały plecionka nie wiem czy jest cała bo sie trochę rusza ale po przyłożeniu ręki nie czuje lewego uciekania splin.. stawiam wiec ze dziura jest gdzieś pod ta osłoną kolanka lub pęknięty kolektor. pęknięty kolektor to pewnik bo przy zimnym silniku mam specyficzny odgłos wiele razy poruszany tu na forum. moje pytanie jest takiego typu...jeśli chciałbym zmienić kolanko to kupuje sie całość z plecionka i katalizatorem? w tym momencie wygląda to jak jedna całość i nie wiem czy kupno samego kolanka jest możliwe a jeśli tak to czy sie to później dospawa? dzięki za pomoc i sugestie..

Bartek

Edited by Sienkos

plecionkę napewno można kupić/wymienić oddzielnie więc....

Guest Sienkos

No dobra, ale jak to sie łączy z katalizatorem wtedy? pozostaje tylko spawanie? czyli reasumując pozostaje odcięcie katalizatora od obecnej plecionki, kupno plecionki z kolankiem, przyspawanie plecionki do kat. i przykręcenie kolanka do kolektora? zgadza sie?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Sienkos

Chciałem odświeżyć i zapytać jakie są wymiary plecionki w silniku X18XE? na przeglądzie koleś kazał mi ja wymienić i muszę kupić tylko ze nie wiem jaki rozmiar. Będę bardzo wdzięczny za szybko odpowiedz..

Pozdrawiam

Bartek