Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest prozac-Mk

boczki drzwi

Recommended Posts

Guest prozac-Mk

czy boczki drzwi z viki B, pasuja do viki A ?

moje juz pekaja i sie rozklejaja podlokietniki na zlaczeniu z materialem :/ Ciezko dostac boczki do VA, a do B jest pelno na allegro.

Guest Sticker

Nie pasują.

Pękające boczki są bolączką tych autek.

Trzeba śledzić Allegro bo co jakiś czas pojawiają się.

Ja tez mialem popekane i przed wczoraj wuymienilem, trafiaja sie jeszcze niepopekane wiec musisz szukac.

Guest prozac-Mk

czesto sa ale pojedyncze sztuki, w sobote wymieniam wszystkie siedzenia. sa w innym kolorze niz moje dotychczasowe i najchetniej bym komplecik kupil.

Hihihi no ja wyrwałem od gościa za 40 zl 2 tylne w idealnym stanie a za jakis miesiąc poszukałem dokładnie i wyrwałem przednie za 50 zł tez w idealnym stanie.

Guest prozac-Mk

To polowania nadszedl czas ..

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Po jakis szrotach bede musial jeszcze pojezdzic

Please login or register to see this quote.

na allegro sa tylko w bardzo róznych cenach

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> tez własnie szukam bo mi juz gąbkę widac

/emoticons/default_unsure.png" alt=":unsure:"> i tylko taka znalazłem pod kolor mojej. ale jaka cena :/

Please login or register to see this link.

Ta za 1 boczek chce 120zł chyba go pogięło .

Ja szukałem w gazecie z skierniewic i okolic i akurat miałem takiego farta ze gosc sprzedawał całą viki na części. i mial 2 idealne boczki to se wziąłem a potem jeszcze dokupiłem na allegro.

Załuje tylko ze nie wzialem od niego podsufitki,zderzaka bo teraz kurna szukam szukam i nie moge znaleźć

Guest prozac-Mk

juz widzialem to na allegro, za taka kase to on sobie do trumny to zostawi

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

ale kolor i tak mi nie pasuje do reszty

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

No właśnie i tu jest ból bo albo są boczki idealne ale goście maja ceny jak z kosmosu albo i są boczki ale z wadami po małych cenach.

Mówię trzeba cierpliwie szukać i czaić po gazetach i allegro może się trafi jakaś okazja .Swego czasu jak szukałem boczków to też się w....ałem ostro bo nigdzie nie było a moje były wszystkie 4 w fatalnym stanie.

tylne boczki ma napewno Arro w super stanie do sprzedania bo ja bralem od niego przod. Jakby ktos kupowal od niego to to ja mam do tego kompletu drewienka na przednie drzwi

Guest Pawel89

Ja mam tylnie w dobrym stanie z szybami na korbke... jutro wstawie zdjecia. jak ktos chce to piszcie na pw tanio sprzedam.. :-)

Zigi a ile byś chciał za drewienka na przód??

Jak się je montuje ? Trzeba Zdejmować boczek zeby je zamontować??

Please login or register to see this quote.

One sa montowane na 3 takie bolce i zapinki od wewnatrz boczku drzwi, tak ze musisz go sciagac zeby zamontowac te drewienka.

Za 20zl moge opchnac jezeli chcesz.

Hmm kurde szkoda ze trzeba boczka zdejmować bo dopiero co niedawno zalożyłem nowe.

20 zł razem z wysyłką czy 20 + wysyłka?

Mółgbyś dać mi jakieś foteczki ?

Pzdr

Guest prozac-Mk

tylne boczki mam idealne, tylko z przodu potrzebuje lub 4 w komplecie ktore beda pasowaly pod nowa tapicerke