Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Kolor, którego nie ma w specyfikacji z forum.

Recommended Posts

Są w rodzinie dwie Viki, obie srebrne, jedna to Z 147 XXFS 022 i wiem, że wg http://www.vectraklub.pl/porady/38-tabliczka_vb.htm to Starsilber II (srebrny). Zaś w mojej to L 147 XXEX 021. Na pierwszy rzut oka identyczny jak wcześniej wspomniany, może to złudzenie, że jest minimalnie chłodniejszy. Ale co to za literka L? Z to lakierowanie dwuwarstwowe, Y to jednowarstwowe, a L?

Potrzebuję kupić ten lakier do drobnych poprawek, pomalowania jednej listwy i szukam, ale jeszcze nie znalazłem sklepu poza ASO, który by miał jakieś odpowiedniki. Czy ktoś może coś w tym zakresie polecić?

Ja właśnie jestem w trakcie wykonywania drobnych poprawek.

Byłem u lakiernika dziś i też mają dylemat bo okazało się,ze mojego koloru jest 8 odcieni (ten sam nr. 8 odcieni)

Jak się przygladałem to dla mnie wszystkie wyglądały jednakowo.Mam nadzieję,ze nie będzie widać różnicy.

Kolor mam taki kawa z mlekiem z jakimiś ziarnami.Oznaczenia nie pamiętam.

L to bodaj farba dla serwisów... kolor ten sam... było o tym na forum... poszukaj wątków w stylu "jaki mam kolor"

Co do źródeł innych niż aso to np. sikkens i kilka innych mieszalni...

L 147 - to jest oznaczenie koloru Starsilber II , dalsze literki to kody wyposażenia

"L" jest ozn. ktore używa się w przypadku farb do poprawek lakierniczych, wg EPC jest to lakier - 2 płaszcz

• 2 weeks later...