Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest hoogo5

Czy to koniec mojej VA?

Recommended Posts

Guest hoogo5

Wiec tak jadac po naszych pieknych drogach padlo mi auto

Pytanie brzmi jaki bedzie koszt naprawy tego i czy sie to oplaca

Zdjecie uszkodzenia.

Please login or register to see this link.

Jest rocznik 91 z przebiegiem ponad 320k ale silnik chodzi bez problemu nawet na gazie.

Dodam ze prawdopodobnie cala podloga kierowcy wraz z progiem do wymiany.

Podajcie jakis przyblizony koszt naprawy wraz z wymiana podlogi i progu.

Guest Laser

Witam

Tak wogole to sie ciesz ze zyjesz, jakby to puscilo przy wiekszej predkosci to az strach pomyslec.

Jesli urwalo sie mocowanie belki, ktre badz co badz jest dosc mocne ... to znaczy ze tak jak piszesz przegnite jest juz calkiem zacnie.

Co do naprawy i kosztow - ciezko stwierdzic, jesli stan jest taki ze nie ma do czego przyspawac tego to za wymiane calej podlogi mozesz zaplacic wiecej niz to auto jest warte.

Dochodzi jeszcze jedna a w zasadzie dwie wiażace sie ze soba rzeczy - czy jak to jakos uda sie polatac to czy to bedzie jezdzic prosto, bo to wcale nie musi byc takie latwe i oczywiste, no i po drugie - czy bedziesz w stanie zaufac temu samochodowi na tyle zeby wyjechac nim z podworka i rozwinac predkosc wieksza niz taka przy ktorej to urwales ... bo ja juz bym sie bal. Zabic siebie to jeszcze moze nie problem, gorzej jak rozwalisz jeszcze innych.

Jedz do jakiegos blacharza ktory ma pojecie i sumienie ( tzn nie sklada samochodow z dwoch przystankow i traktora ), niech oceni czy warto cos z tym robic i czy jesli robic to tak zeby to jezdzilo.

Swoja droga, jak tego zes nie zauwazyl, a jesli nie Ty to co robia ludzie do ktorych jezdzisz na przeglady ?...

Nie taniej wyjdzie kupic zdrowa karoserie bez silnika i poprzekladac co bedzie trzeba?

Jak pracowalem kiedys na warsztacie blacharskim to przyjezdzaly takie auta, ale nawet nie bylo sensu sie podejmowac tego.

Guest jaczylibodzio

O kur....

Stary ja bym zmienial bude :/ No chyba ze masz kupe czasu, zdolnosci manualne, blache za free i znajomego (dobrego) spawacza.

Guest hoogo5

Poszlo mi to przy predkosci 80km/h najpierw myslalem ze w poslizg wpadlem ale buda po wyhamowywaniu zaczela sie uspokajac. Niestety telefon mi padl i musialem jakies 10km jechac nia w takim stanie (lekko bokiem). Max 40 km/h. To juz czas VB kupic w kombi

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Pawel89

Ale radze wszystkim sprawdzac mocowanie tej belki bo ja u siebie w pore zaowazylem ze mi sie po woli urywa i zrobilem u mojego kolegi bylo dokladnei to samo tylko on juz w pore nie zauwazyl no i.... nic sie cale szczescie nie stalo i wystarczylo ja spowrotem przyspawac.