Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest borsuk82

Nagrzewnica VA

Recommended Posts

Guest borsuk82

Witam!!!

Nie mogłem nic znaleźc na temat nagrzewnic w VA, szystkie tematy są związane z klimą, której ja nie mam.

Mam takie małe pytanko. Czy po ustawieniu nawiewu na zimne powietrze, nagrzewnica grzeje dalej, czy powinna się jakoś rozłączać??

Problem polega na tym, że mimo iż mam włączony zimny nawiew, to w nogach jest strasznie gorąco od nagrzewnicy. Oczywiście od tego nagrzewa się całe auto i w gorące dni ciężko jest jeździć bo można zawału dostać

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ratowałem się tym, że robiłem zwore na bloku silnika od wyjścia przewodu do nagrzewnici, do powrotu z nagrzewnicy. Jednak wydaje mi się to nico niewiarygodne, aby to było normalne.

Dzięki za wszytkie odpowiedzi i porady. Pozdrawiam!!

Guest krzysiek_łódź

witam nagrzewnica jest cały czas ciepła mimo że będzie przełączone na zimne może niedomyka się jakaś klapa trzeba to spr pozdrowienia

Guest kaliber_9mm

normalne ze nagrzewnica jest ciepla , podczas normalnej pracy krazy przez nia to samo borygo co przez silnik , czy chlodnice...

to ze w okolicach nagrzewnicy autko w srodku jest delikatnie cieplejsze to tez raczej nie dziwne, ale to ze leci ci gorące powietrze przy ustawieniu na min temp to juz nie

musisz rozbebeszyc torche plastikow i sprawdzic czy nie wypiela ci sie ktoras z linek od suwakow, innej metody jak pozagladac to raczej nie ma

W oplu cały czas ciecz chłodząca przepływa przez nagrzewnice. Ogrzewnie w samochodzie włączasz przez otworzenie przeływu powietrza przez nią. Tak jak koledzy napisali trzeba zobaczyć moze linka sie urwała lub spadłą z jakiegoś uchwytu.

Guest borsuk82

Przepraszam, chyba źle się wyraziłem. Gdy mam ustawione na zimne powietrze, to leci zimne powietrze, jednak to ciepło z nagrzewnicy jest tak intensywne że aż parzy w nogi czsaami. Więc bebechy nadmuchu mam w porządku, jak sądzę

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jednak dowiedziałem się najważniejszego, mianowicie tego, że nagrzewnica jest ciągle ciepła i nie odcina jej żaden zawór czy coś podobnego.

Dziękuję wszystkim za pomoc:) Pozdrawiam!!

Please login or register to see this quote.

Jak chcesz komuś podziękować za pomoc wciskasz "pmogł mi"

Guest TABALUGA

Mnie też waliło ciepłe powietrze po nogach przy nagrzewnicy. u mnie nie było dobrze skręacona pucha tam gdzie jest nagrzewnica i miałem nóżke z grilla.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> wystarczyło skręcic i już oki

Guest borsuk82

Wiem do czego służy przycisk "pomógł mi", ale jeśli tylko na niego klikne, to inni, którzy czytają temat nie dowiedzą się, że mi pomogliście. A tak wszyscy widzą żeście ziomki, którzy znają się na rzczy i zawsze służą pomocą

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pozdrawiam wszsytkich i jeszcze raz dziękuję.

Tez prawda - zwracam honor