Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest pasi

przepustnica ???

Recommended Posts

Guest pasi

siemanko na poczatek wielkie pozdro posiadam vectre 1.8 16V 99r i mam problem (choc przez rok bylo oki) wiec: zaswiecil mi sie check auto zaczelo nierowno pracowac tak jakby chodzilo na trzy gary silnik sie caly trzesie rano odpala i zaraz gasnie bo spada z obrotow musze przytrzymac na gazie pochodzi z minute i juz nie gasnie jak sie nagrzeje to obroty sa za wysokie ii auto szarpie poprostu tak jakby nie dostawalo przez chwile paliwa no ta ja zlozylem wizyte na warsztat (w celu podlaczenia pod kompa) tam powiedziano mi ze to przepustnica cena kolosalna wiec postanowilem sam sprobowac znalazlem taka sama vectre puzniej droga wstawilem i nic to samo pojechalem do innego mechanika on po podlaczeniu pod kompa powiedzial przepustnica i ni z tad ni z owat znalazlem ta stronke tu wyczytalem ze moge sam sprawdzic bledy magiczny drucik i juz:0505, 0120 i 1515 czy te trzy kody oznaczaja ze to przepustnica czy mam podejsc do kazdego indywidualnie?? wiecie ?? tak ?? nie ?? podpowiedzcie ?? pozdro

0505 Usterka w układzie regulacji obrotów biegu jałowego

0120 Czujnik położenia przepustnicy

1515 ?

Silnik to pewnie X18XE1?

Troche dziwne że wymiana przepustnicy nie pomaga

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by zubek73

Guest pasi

Please login or register to see this quote.

siema czyli to powinna byc przepustnica bo wiesz o co chodzi ze nie wiem czy kupywac nowa bo wymienilem juz dwie i nic no ale moze byly popsute i mam jeszcze pytanko moze wiesz czy jak wymienie przepustnice to musze ja jakos ustawic,podpiac pod kompa bo tak mi powiedzial mechanik ze jak wymienio to trzeba ustawic no ale moze chcial mnie poprostu naciagnac na sianko dzieki pozdro

Please login or register to see this quote.

Witam. Mam dokładnie ten sam problem z moją viki. Jestem ciekawy jak rozwiązałeś problem. Byłbym wdzięczny za odpowiedź bo ja chce wymienić przepustnice na używkę z jakiegoś anglika ale po przeczytaniu kilku tematów zaczynam wątpić czy to pomoże