Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
piotrek7474

jakie nadkola

Recommended Posts

Witam,zamierzam założyc nadkola na tył ,żeby zabezpieczyc błotniki przed korozją,prosze o porade czy w ogóle ma sens zakladanie tych nadkoli.jeśli tak to czy oryginalnie były zakładane na tył takie pełne nadkola jak np. z przodu,i co myślicie o tych nadkolach z allegro 20-30pln za szt.podobno tych tanich nie warto brać bo są problemy z montarzem,ale droższych nie widzialem,jak je montować nie bardzo mi sie podoba jak sa przykręcone czy nawet przynitowane do blotnika,można gzieś kupić takie jak na przód żeby nie byłó widac montażu

pozdrawiam

Guest jareki007

Ja też się nad tym zastanawiam, szczególnie, że właśnie zrobiłem jedną stronę błotnika po zimie a z drugiej niestety musi mi blacharz wspawać reperaturkę bo się rant rozsypał... Sam mi mówił, żebym się zastanowił nad takimi nadkloami. Na allegro trochę tego jest w cenie około 30 zł szt, nawet droższe ciężko znaleźć. Na zdjęciach jakieś zaczepy widać ale czy to się montuje na wkręty czy jak to nie wiem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym? I jak to pasuje do auta?

Chciałem też założyc nadkola i co sie okazało do Va i do Vb sa identyczne. Niektorzy sprzedawcy dołaczaja wkrety wiec podejrzewam ze to jedyna słuszna metoda montażu. Poza tym bał bym sie założyć coś co kosztowało 30zł na oryginalne zaczepy tym bardziej, że w kazdej chwili moze sie to oderwac i kogoś zabić.

To jak z tymi nadkolami jest,są oryginalne czy nie ma, i możę ma ktoś jakiś patent jak je do błotnika przytwierdziś żęby w miare to estetycznie wyglądało,ktoś na tym forum pisał żę przykleił

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Please login or register to see this quote.

Wkręty czarne + czarna maź z konserwacji nałożona na nie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Miałem tak w poprzednim aucie i było git - szczególnie po kilku dniach jak się wszystko przykurzyło i przestało wyglądać jak nowe

Edited by lepo79

Guest zolty

Witam ja u siebie wstawiłem nadkola tylne zaraz po zakupie viki kupiłem jakieś podróby i pasowały bez problemu .tylko z od strony wlewu do baku miałem nadkole lekko zdeformowane nie mogłem zamontować ale oddałem i drugą dali i pasowała.Koszt nadkola jednego 30zł

Please login or register to see this quote.

skoro pasują do VA I do VB to w rezultacie pewnie też pasują do Renault Megane i Stara 200 z plandeką

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> . Konkluzja - nie pasują ani do VA ani do VB

ja proponuję nity ....

Ja też kupiłem te za 30 zeta i o ile przód nawet w miarę spasował, to z tyłu musiałem się nakombinować, zwłaszcza że do zderzaków poliftowych są one po prostu za krótkie...