Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest V12

1,7TD isuzu bardzo sie grzeje

Recommended Posts

Guest V12

Witam

Juz sam nie wiem co jest

Termostat nowy do isuzu z dwoma zaworkami silnik nie dmucha kompresji mleka w oleju nie ma

Jest dosc mocny nie kopci zapala w miare

Ale przy 150 temp 100C

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> :o a tak jak sie jexdzi to 95C

Co to może byc

pozdr

Please login or register to see this quote.

No troche wysoka temperatura jak na diesla. Powinna byc odrobine niższa ale niewiele. Z resztą duzo zależy tu od termostatu i jego zakresu pracy.

Sprawdz czujnik temperatury jest to bardzo czesta usterka w oplach benzynowych a byc moze z silnikami isuzu tez tak mają.

Na początek mozesz tylko wyczyscic styk czujnika jak sie nie zmieni to ewentualnie wymienić.

Jest to usterkana tyle częsta, że do termostatów oryginalnych dokłądali czujnik temperatury.

Guest strzapi

Witam!

Mam taka sama Vectre z tym samym silnikiem temperatue mam taka sama jak Ty. Na pocztaku sie tym przejmowalem ale teraz to juz normalka. podobno ten typ juz tak ma ze depniesz mu troche a wskazowka od temperatury idzie w gore jak szalona ;-( sprawdz jeszcze bo moze tak jak u mnie nie dziala CI 1 bieg na wiatraku ktory powinien sie wlaczyc przy 95 stopnaich. Mi dziala tylko 2 a on sie wlacza dopiero przy 105 stopniach. Mam klime i wlasnie powalone z tym 1 biegiem i nie moge dojsc do tego za zadne skarby, ten temat poruszalem juz wiele razy na forum. POPROSTU TEN TYP TAK JUZ MA!!

Pozdrawiam

strzapi

PS sprawdz sobie na ostro czy chodzi ci wentylator na wszystkich biegach to tej jest dosc czesta awaria a jak masz klime to dosjsc ktory to przekaznik to poprostu sajgon ;-)

Edited by strzapi

Guest V12

Przywizłem urzywaną chłodnice i jutro bede przekładał nie wiem co ona jest warta ale sie zobaczy podpiołem ja pod wąz z woda i jest drozna bo woda pod cisnieniem przepływa praktycznie bez zadnych oporów

Co do kolegi co pisał wyżej to nie jest normalne znajomy mechanik ma taka sama i o grzaniu nie ma mowy przy spokojnej jeździe ponizej 90 a przy max bucie i ciagnieciu na biegach 92-93C

Guest strzapi

No to nie wiem! Kilku znajomych ma taka VECTRE i kazdy ma to samo ze temperatura to w nich skacze jak glupia i to jest normalne nawet na forum tak goscie to tlumacza ze ten TYP TAK MA, no ale proboj moze Ci sie uda opanowac ten zywiol to wielu napewno skorzysta ;-)

POWODZENIA

Edited by strzapi