Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

listwy w przedniej szybie vectra B

TOSEK72
 Share

Recommended Posts

witam szukam porad jak je wymienic i gdzie kupic

Za bogatego posta to nie napisałeś ;)

które listwy pionowe po bokach ?

czy dolną ?

jak pionowe po bokach - to są na wcisk.

Kupić możesz w ASO - albo w naszych zaprzyjaźnionych sklepach wysyłkowo.

Chodzi mi o te listwy po bokach. Czy możesz podać namiar na zaprzyjaźnione sklepy wysyłkowe, bo się nie oriętuję. A jeśli chodzi o ten wcisk, to co to znaczy? Czy to normalnie się wyjmuje i na to miejsce "wciska się" się drugie, czy jak? Możesz mi to trochę wyjaśnić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

A jeśli chodzi o ten wcisk, to co to znaczy? Czy to normalnie się wyjmuje i na to miejsce "wciska się" się drugie, czy jak?

tak wyciągasz "na siłę" i nowe wciskasz na siłę - listwa w środku ma "prowadnice" którą wciskasz na "rant" słupka, coś takiego jak uszczelki gumowe przy drzwiach.

co do sklepów :

Stachowiak

Opel Mądry

Opel GSI

wszystkie mieszczą się w Poznaniu - wszyscy na allegro się wystawiają.

Wystarczy poszukać.

• 4 weeks later...

Przy jednej z tych listw, pod gumowa uszczelka wylazi mi rdza. Wylazi do tego stopnia ze mi ta listwe odgielo do zewnatrz. Czy wystarczy, ze wymienie ta listwe czy mi rdza wpiernicza belke ?

Przy jednej z tych listw, pod gumowa uszczelka wylazi mi rdza. Wylazi do tego stopnia ze mi ta listwe odgielo do zewnatrz. Czy wystarczy, ze wymienie ta listwe czy mi rdza wpiernicza belke ?

Skorodowaly ci listwy, to norma. Wymien i bedzie ok.

Jak bys sprawdzal ceny to mozesz tutaj napisac. Docelowo tez musze wymienic jedna listwe, bo przy wymianie szyby panowie uszkodzili mi zatrzask, po czym rozbrajajaco stwierdzili, ze "tak juz przeciez bylo" :( Chyba ze zatrzaski wystepuja osobno? Mowa o gornym, ostatnim zatrzasku najblizej dachu.

sorki za OT

Panowie prośba do autora lub moda o poprawkę w temacie bo ten błąd ort. jest straszny :( szyba przednia nie pszednia

Ja mam problem z dolną listwą (tą czarną plastikową, która wchodzi pod maskę), na wysokości pasażera , zsunęła się z szyby... jest szczelina... i jakoś nie udaje mi się jej naciągnąć na miejsce - ktoś spotkał się z takim przypadkiem ??

bardzo często słupki też rdza zjada, u mnie była dziura na wylot, woda ci nie cieknie do środka?

Jesli o mnie chodzi to woda nie cieknie do srodka. Tylko juz calkiem konkretnie odgielo ta listwe na jej gornej czesci.

ja kupiłem w dziale sprzedam od Wasilekk za 65 zł komplet w super stanie on ma dużo rzeczy jak coś to warto zadzwonić 665206915

Guest Adam84
Ja mam problem z dolną listwą (tą czarną plastikową, która wchodzi pod maskę), na wysokości pasażera , zsunęła się z szyby... jest szczelina... i jakoś nie udaje mi się jej naciągnąć na miejsce - ktoś spotkał się z takim przypadkiem ??

U mnie stało sie to samo nie wiem czy wymienaic listwe czy poprostu ja przykleic tylko nie wiem jak ja przytrzymac po klejeniu bo listwa sie ssówa a na wcisk juz próbowałem i nic.prosze o porady

Guest radas1987

mialem ostatnio ten sam problem pojechalem na szrot kupilem w supwer stanie po 50 zl od sztuki polecam tez sprawdzic to miejsce