Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Różnice między kratkami dolnymi zderzaka-IRMSCHER,FABIO.

D.A.N.I.
 Share

Recommended Posts

Witam!Czy może mi Ktoś napisać,czym różnią się wizualnie te dwie dolne kratki zderzaka od siebie,oprócz nazwy :) (IRMSCHER,FABIO).Jak dla mnie to są identyczne :) .Co o tym sądzicie?

---> dolna kratka IRMSCHER (tak mi się przynajmniej wydaje,że to IRMI :) ) ---> 3290596371ww5.th.jpg

---> dolna kratka FABIO ---> 356510486gq7.th.jpg

---> 3565104861cl3.th.jpg

Edited by D.A.N.I.

Jeszcze ceną sie różnią :D i pewnie materiałem z jakiego zostały wykonane. Nie mam pewności, ale chyba czytałem kiedyś, że wielkości otworów nie są identyczne.

Irmscher pasuje do zderzaka irmschera bez problemów a Fabio jest produkowany z przeznaczeniem dla fabrycznych zderzaków, które kratkę mają pod kątem. Krata irmschera stoi pionowo czyli tak ( | ) a krata Fabio stoi tak ( / )

Cena też robi swoje ;)

Edited by jabolkg

Chciałbym dobrać kiedyś :P dolną kratkę zderzaka do grilla mojej VIKI,czyli wychodzi na to,że będę musiał szukać IRMIEGO?

---> grill w mojej VIKUNI wygląda tak :) : img2090wp6.th.jpg

Przecież pisałem w poprzednim poście, że kraty w zderzak od Fabiego są robione z przeznaczeniem do zderzaków fabrycznych a kraty irmschera do zderzaków irmschera ;)

Ty masz przecież zderzak fabryczny więc krata od Fabiego ci przypasuje.

Edited by jabolkg

OK-dzięki za odpowiedż,jeszcze niewiem,czy to będzie w przyszłości IRMI,czy zostawię fabryczny ;) .

chcesz to mogę ci zrobić fotkę zobaczysz jak wygląda FABIO w seryjnym zderzaku, na allegro za dolną kratę dałem 140 zł

chcesz to mogę ci zrobić fotkę zobaczysz jak wygląda FABIO w seryjnym zderzaku, na allegro za dolną kratę dałem 140 zł

Ja też właśnie znalazłem za 140 zł dolną kratkę FABIO :) .

Jeżeli to nieproblem,to bardzo proszę o taką fotkę.Chciałbym zobaczyć jak wygląda ta kratka w seryjnym zderzaku .

tutaj masz fotkę, ale z tego co mi mówił mój blacharz/lakiernik to jest problem z zamocowaniem jej ale jak widzisz da się to zrobić jeśli tylko się chce :D

jak widać całość ładnie się zgrała z org. grilem STEINMETZ

p.s. sorki za brudne autko

post-20429-1209992208_thumb.jpg

Edited by Bako

Dzięki za fotkę.Bardzo fajnie to wygląda,tylko rejestracja trochę zasłania kratkę,z tego co widzę to mogłaby pójść troszkę wyżej :) .

P.S. Piękny kolor autka-poprostu miodzio :) .

Edited by D.A.N.I.

a ja mam kratkę fabio włożoną w irmiego... górą do dołu i myślę, że tragedii nie ma, aczkolwiek mocowanie jest na takim patencie, że się nie pochwalę, żebyście ze śmiechu nie umarli ;) jak coś to PW :D

3cced765f7b75301m.jpg

Edited by raSheed

a ja mam kratkę fabio włożoną w irmiego... górą do dołu i myślę, że tragedii nie ma, aczkolwiek mocowanie jest na takim patencie, że się nie pochwalę, żebyście ze śmiechu nie umarli ;) jak coś to PW :D

Dzisiaj zamówiłem dolną kratkę FABIO,na razie zamontuję w fabrycznym zderzaku,ale jak kupię IRMIEGO,to na pewno zgłoszę się do Ciebie raSheed na PW ;) odnośnie odpowiedniego zamocowania :) .

Edited by D.A.N.I.

• 2 weeks later...
  • 6 years later...