Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
blacky82

Odplywy szyberdachu

Recommended Posts

Witam

Moja Viki stoi wlasnie 3 tydzien w warsztacie. progi reperaturki nadkoli podloga no robione jest wszystko na tip top i mam pytanie odnosnie odplywow od szyberdachu. jak wiadomo sa dwa odplywy z przodu w slupkach i dwa w bagazniku. moje pytanie odnosi sie do tych dwoch przednich otoz gdzie one sie koncza? bo wyciagnelem ten waz i nie ma w nim zakonczenia ta grubsza guma jak w bagazniku a po wymianie progow nie wiem czy nie bylo w nich dziury w ktora bylby ten waz wlozony tak jak ma to miejsce w bagazniku. chyba ze one tylko zwisaja woda leci w prog i dalej jakies 15-20 cm od srodka progu jest dziura i woda ma splywac ta dziura? wz do niej nie dojdzie czy robic jakas przedluzke? bo troche bez sensu jak woda ma walic w prog i dziura wyplywac lepiej chyba jakby byl ten waz wlozony w dziure?

z tego co mi ise kojarzy to ida one w slupkach i w blotniki albo podszybie jakos tak raczej nie w progi bo droga bylaby niezabardzo prosta

tyle ida slupkami do baraznika i w bagazniku dziury trzeba uwazac i co jakis czas sprawdzac czy sa na miejscu

jakie ceny tej roboty co mowisz?

Please login or register to see this quote.

farba, lakiery, szpachle, podklady, progi x2, reperaturki x2, nadkola plastikowe na tyl x2, srodki konserwujace ,zderzak w b.dobrym stanie z allegro, blacha wyszlo 820 zl

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ( w sklepie male znizki byly znajomy na kasie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

do tego doliczy sie robocizna a troche jej bylo bo : podloga w oplakanym stanie byla,w bagazniku troche spawanka z lewej strony, wymiana progow, reperaturek, szpachlowanie,, malowanie, konserwacja, zobaczymy ile majster sobie zaspiewa fakt faktem ze robi to sasiad z klatki obok dobry znajomy starego to chodze z ojcem i mu sie tam pomaga coby koszta byly mniejsze

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">