Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest damiann28

Zablokaowane przednie drzwi od pasazera

Recommended Posts

Guest damiann28

Witam wszystkich mam problem z drzwiami od pasazera,nie moge ich otworzyc w zaden sposob i najlepsze jest to ze centralny dziala cypel wchodzi i wychodzi,czy da sie je jakos inaczej otworzyc? pomocy bo juz mam czarne mysli,z gury dzieki

Please login or register to see this quote.

pewnie bedziesz musial zdjac tapicerke z drzwi i pogrzebac....ale przy zamknietych drzwiach bedzie bardzo ciezko albo tak sie przykleily do uszczelki

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> pamietaj ze zawsze mozna zrobic sobie taka klaple w dzwiach

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

/emoticons/default_cool.png" alt="B)"> ale to ostatecznosc

Guest damiann28

juz to robilem odchylilem tapicerke ile sie dalo i grzebalem tam ale nic z tego dalej zablokowany,a wogole da sie zamek rozebrac od srodka albo rozwalic obojetnie co byle szloby otworzyc drzwi

jek sie da to klamke wykrec to tylko 2 nakretki na kluczyk 10 albo 8. wtedy jakos dojdziesz do zamka od zewnatrz

podepnę się pod temat

drzwi pasażera - otworzyć mogę od zewnątrz normalnie

a od wewnątrz to sie nie da - chyba ze drugą ręką ciągne drzwi do środka i wtedy podciagam lekko klamkę to się otwierają

tapicerke sciagnalem bez wyciagania zamka pozaglądalem wyglada jakby bylo wszystko ok sad.gif

czy to sie popsul zamek ? czy co ?

dodam ze zamykanie pilotem dziala itd...

co robic ?

Guest dawid_s_as

W przypadku damiana podstawą jest pozbyć się tapicerki a wtedy kombinacja jak to otworzyć.

A co do Domla to sprawa jest prosta jak sie drzwi otwierają. Wymontuj zamek i sam sie kapniesz. Nie jest to skomplokowane. A to że się od zewnącz nie otwożą to może być wina ćięgna na klamce. Jest ono połączone z zamkiem takim plastikiem (regulowanym). Moąe wystarczy wyregulować.

A jeżeli masz problem z otwarciem od wewnącz to czy czuć na klamce opur czy chodzi lużno

czuć opór, czuc jakby chcial juz otworzyc i nagle sie zeslizgnie, innym razem jednak jakby złapał i otwiera sad.gif

a tamten zamek jest feeest gleboko osadzony i nie wiem czy go tak latwo wyjmę

jeszcze prowadnica szyby tam jest

Podpinam się pod temat. Mam ten sam problem z drzwiami tył od strony kierowcy. Od zewnątrz mogę otworzyć drzwi, od środka nie ma szans. Opór na klamce jest i słychać taki specyficzny "klik"...

Przepraszam za zamieszanie ;] w moim przypadku w VC w drzwiach jest specjalny zamek (takie żółte kółeczko) które przekręca się kluczykiem. Umożliwia on bądź nie, otwieranie drzwi od wewnątrz. Takie chyba dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieciaki. Już myślałem że czeka mnie rozbieranie drzwi

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Takie jaja...