Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest kiciak

radio Opel CD 30 MP3

Recommended Posts

Guest kiciak

w mojej VikiC mam radio CD 30 MP3, ale to radyjko nie posiada wyjścia na cinch, mam pytanie jak poslac sygnal z tego radyjka na wzmacniacz?

widzialem na allegro takie rozwiazania jak na foto ponizej, adaptera co podpinamy pod kable glosnikowe ,

ale czy to jedyne rozwiazanie ?

Ponizej opis:

"ADAPTOR JEST MONTOWANY BARDZO ŁATWO , PODŁĄCZA SIĘ GO DO TYCH SAMYCH WYJŚĆ W RADIU CO GŁOŚNIKI , Z ADAPTORA UZYSKUJEMY DWA WYJŚCIA TYPU CZINCZ ( RCA ) DO KTÓRYCH JUŻ MOŻNA PODPIĄĆ KAŻDY WZMACNIACZ LUB TUBĘ ZE WZMACNIACZEM . ADAPTOR POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI DWOMA POTENCJOMETRAMI SIŁY SYGNAŁU NA WYJŚCIU RCA DZIĘKI CZEMU MOŻEMY TEN SYGNAŁ NIECO PODNIEŚĆ UZYSKUJĄC W TEN SPOSÓB WIĘKSZĄ GŁOŚNOŚĆ NA WYJŚCIU WZMACNIACZA . ADAPTOR JEST IDEALNY RÓWNIEŻ W PRZYPADKACH GDY MAMY W RADIU JUŻ ZAJĘTE WYJŚCIA RCA , A CHCEMY PODŁĄCZYĆ DODATKOWE URZĄDZENIE"

Guest Kołcz

Sa tez wzmacniacze, ktore maja gotowe wejscia głosnikowe i wtedy zamiast chinczy wpiszasz sie z głosnikowymi. Ta przejsciówa to niezłe wyjscie z tym ze sa straty na sygnale jak to przy kazdym miejscu lutowanym. Po drugie w tych prjsciówkach sa troche cienkie kable wejsciowe od głosnikow.

Guest kiciak

a czy wyzsze modele, maja wyjscia RCA (chinch), bo 20W na kanal w radyjku to troszke malo jak na dzisiejsze standarty,

Guest Kołcz

Please login or register to see this quote.

Wydaje mi sie ze w wyzszych modelach sa RCA. Zawsze mozna kupic połke z wejsciem na 1DIN i kupic inne radyjko(dowolne).

Guest kiciak

tylko jak kupie inne radyjko to mi nie bedzie komp dziala i wyswietlacz, a funkcje obslugi kompa mam w radiu,

Myslalem nad stacja multimedialna z dotykowym ekranem alpine, 2din, ale potem wyswietlacz niebedzie dzialal ani komp

Guest Kołcz

To kup jakis najwzszy model oplowski. Tam powinien byc rca

Guest regmac

ja dzieki takiej "przejsciowce podpialem wzmacniacz do fabrycznego radia w astrze. Gralo naprawdę dobrze. To samo mam zamiar zrobic u mnie we vectrze. Mam juz przejsciowke, wzmacniacz sony, glosniki helixa. Wszysko czeka na zmontowanie. Mysle ze jest to rozsadny sposob na wykorzystanie fabrycznego radia do stworzenia w miare dobrego audio

Guest Kołcz

Jasne jezlei masz dobry wzmacniacz to sie zgadza. Pamietajcie zeby wygłuszyc samochody jest to swietny efekt.

Witam , podpinam się pod temat posiadam astre 07r radyjko cd30 mp3 dział dobrze , pytanie chce podłączyć wzmacniacz ( wiem ze niema wyjścia na wzmacniacz ) ale wystarczy podać sygnał na wzmacniacz aby grało, podłączam pod wyjście głośników i nic cisza wzmacniacz włączony i nie gra podaje inny sygnał np z telefonu gra z radia nie gra o co chodzi , może ktoś pomóc mi ?? tylko proszę nie mówić kup adapter nie chcę rozpinać radia nie posiadam kodu do radia , proszę o szybką pomoc

Jeżeli masz wejście we wzmacniaczu HIGH INPUT to tam wpinasz przewody z głośnika i musi działać.

dobrze podpinam , wzmacniacz nie posiada wysokiego wejścia , ale podając z innego źródła to działa , zaobserwowałem ze podpinając tylko przewód + sygnału do głośnika to tuba stuka , pyka i tyle , proszę o pomoc