Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
zamela

wiązka kabli drzwi tył

Recommended Posts

szukałem nowej wiązki i nigdzie nie znalazłem takiej z szybami el itp wiec postanowiłem jakos to zregenerować tylko jest pare problemów.

1. gdzie powinien być czerwony gruby kabel zasilajacy silnik el szyby ???? bo mi wyleciał i nie wiem skąd.

2.czy wiecie gdzie mozna kupic takie piny ???? lub nową wtyczkę ???

Please login or register to see this image.

piny1og3.jpg

piny2rj6.jpg

wtyczkaok6.jpg

Edited by zamela

czy taki konektorek bedzie pasował to kostki ???

Please login or register to see this quote.

Jako ze sam zakladam tylne szyby elktryczne to Ci podpowiem ze takich pinow raczej nigdzie nie kupisz ja probowealem przez miesiac i nic z tego, kupiłem w koncu uzywane wtyczki od anglika i lutowalem. Co do twojego pytania o czerwony kabel to jest to pin 8

OK pin 8 bede pamietał.

biore pod uwage nawet zeby delikatnie porozginać i na nowo zagnieść te PIny ale pewnie polowa sie polamie albo cos tak wiec chce kupic gdzies cos podobnego a jak nie da rady to od anglika kupie.

Powiedz mi czy jak kupiles od Anglika to ile miałeś wtyczek ?? 6??? i czy we wszystkich autach byla kladzona instalka pod szyby el ??

W wiekszosci chyba nie ma instalacji pod tylne szyby, u mnie np nie bylo a mam wersje CD na 99% sa we wszystkich CDX. Co do ilosci wtyczek to nie wiem o co pytasz bo ja kupilem samo zlacze ktore jest w progu ( to wlsnie z niego powyciagales te blaszki) natomiast o ile dobrze licze to w samych tylnych drzwiach przy max wypasie powinny byc 6 wtyczek:

1. glosnik niskotonowy

2. glosnik wysokotonowy

3. przycisk podnoszenia szyby

4. podnosnik szyby

5. lampka w kieszeni

6. Ta wchodzaca do progu

1. glosnik niskotonowy

2. glosnik wysokotonowy

3. przycisk podnoszenia szyby

4. podnosnik szyby

5. lampka w kieszeni

6. Wtyczka do centralnego zamka

liczyłem wtyczki natomiast glownego gniazda- kostki niee.

Uporałem sie z problemem kazdy babelek pojedynczo przedluzałem nowym kablem i jest OK zobaczymy jak dlugo bo dalem cieńsze przewody zeby ladnie przeszły przez osłonkę gumową.

Nigdzie nie moglem kupic tych konektorków ani wtyczki a jak mieli wiązke to pokruszone byly kable wiec zrezygnowałem.

Witam

Panowie i zakladam że kilka Pań , powiedzcie proszę czy aby wypiąc wtyczkę z tylnych drzwi trzeba demontować słupek ? wczoraj na szybko podsunąłem osłonę gumową i widzę że mam jeden kabelek ułamany ( od podświetlenia drzwi) - to wyjaśnia brak oświetlenia , nie przyglądałem sie dokładnie , włozyłem wtyczkę lekko przekręcając , zajrzę do niej w dniu jutrzejrzym. Jak bezpiecznie ją odpiąć ?

nie rozumiem pytania, zdejmujesz tego kondona masz taki plastyk szary pociągasz go do góry u wyciagasz wtycznke bo ten szary plasttyk w kształcie witełek jest takim spoiwem międyz tymi wtyczkami. wogólnie prosta rzecz tylko czasami lubi sie ułamać, ale to nic się nie stanie.

słupka nie musisz demontować tylko zrobić to co napisałem

Nie wiem czy tył ma znaczenie ale jak zakładałem kiedyś kumplowi ele szybki do astry g załatwił wiązkę od angola i miałem psikus drzwi się zamykały a drugie otwierały dopiero po ułożeniu odpowiednio pinów jak w starej śmigało jak należy

Bo anglik ma odbicie lustrzane kabelków

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> zapewne kolory sie nie zgadzały na kostkach prze CZ, były zamienione.

Co do wpięcia poszczególnych kabelków który gdzie

Please login or register to see this link.

Witam wszystkich ostatnio wziolem się za wiązkę drzwi tylnich bo nie działal centralny okazalo się że kable byly ułamane więc je połączyłem ale został jeden brązowy i nie miałem go z czym połączyć moje pytanko brzmi czy ma być on połączony z jakims innym kolorem czy poprostu gdzieś uciekł dodam że wszystko działa oprócz głośnika pozdrawiam

po prostu gdzieś uciekł

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Musiał uciec daleko bo ściągłem gumową obudowe do polowy i go nie było i toprzez niego nie gra glośnik