Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Zderzaki z Allegro

misiek1811
 Share

Recommended Posts

Witam

Kupilem zderzaki z allegro i nie wiem jak zrobic do nich mocowania moze ktos juz zakladal te zderzaki do VA i mial by chęc pomoc był bym bardzo wdzieczny.

1.jpg

2.jpg

Pozdrawiam

ojj herezje z tymi zderzakami zamiennikami, osobiscie takiego nie zakładałem ale w alstrze to rozklejałem zaczepy z orginalnego zderzaka i przyklejałem na klej do szyb i dla pewnosci zestawem reperacyjnym z włókna szklanego do nowego zderzaka:)

tylko to była astra i zderzak przedni:)

do progów klej do szyb jak najbardziej, głównie dlatego za to dość duza powiechnia i zadna siła tego nie odklei, predzej progi porwiesz. zresztą wszytkie dokladki, spojlery progi w oplach OPC fabrycznie są klejone na klej do szyb :)

zaczepy mają niewielką powierzchnie, ale klej powinien trzymac, tylko zmatuj powierzchnie gdzie ebdziesz kleił grubym papierem i odtłuscij np benzynką ekstrakcyjną. proponuje dla pewnosci zakleic matą szklaną + żywica. maly zestaw reperacyjny np NOVOL kosztuje ok 10zl, nie majatek ale jak gdziesz zaczepisz zderzakiem bedziesz mial pewnosc ze uchwytów Ci nie wyrwie :)

Guest Mlody7711

z tego co widziałem u kolegi to on ma zamocowany zderzak na wkręty pod lampami po 2 pod grilem też chyba 2 no i do nadkoli też na wkręty. Tych pod lampami wcale nie widać a zderzak jest idealnie dopasowany, a te na nadkolach pomalował w kolor i tez nie widać.

heh no na wkrety tez można ;)

jestem wogle przeciwnikiem naruszania blach ewentualnie, wkrety itd, nawet nie zauważysz kiedy rudy Ci sie dobierze :)

a co do spasowania to kwestia dobrego wymierzenia i przyklejenia w odpowiednim miejscu

Witam

No niestety jeden Blacharz odmowil montazu ale na szczęscie znalazlem innego i mi to zrobi, jak bedzie gotowy to wrzuce zdjecia.

Pozdrawiam

Witam

Mam jeszcze takie pytanko czy jest mozliwosc zalozenia szyberdachu bo fabrycznie nie mam i nie wiem wlasnie czy sie da czy nie.

Pozdrawiam

misiek podałbyś namiary na tego gościa z allegro, poszukuję podobnych zderzaków ponieważ planuję trochę zmienić moje auko

pozdrawiam

Guest Thauris
Witam

Mam jeszcze takie pytanko czy jest mozliwosc zalozenia szyberdachu bo fabrycznie nie mam i nie wiem wlasnie czy sie da czy nie.

Pozdrawiam

Misiek jest możliwość, w Szczecinie robi to firma która wymienia szyby w autach więc może poszukaj u siebie w takich firmach. Problem może być w tym tylko że nie będzi on na linke z korbką tylko uchylany jak w Kadetach kiedys bylo......chociarz do końca nie jestem pewny, technika w dzisiejszych czasach posunęła się ostro w przód :D

Thauris

misiek podałbyś namiary na tego gościa z allegro, poszukuję podobnych zderzaków ponieważ planuję trochę zmienić moje auko

pozdrawiam

Witam

Prosze tu masz link do tego sprzedawcy zapytaj pewnie maja te zderzaki tylko nie wystawione na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=315840013

Misiek jest możliwość, w Szczecinie robi to firma która wymienia szyby w autach więc może poszukaj u siebie w takich firmach. Problem może być w tym tylko że nie będzi on na linke z korbką tylko uchylany jak w Kadetach kiedys bylo......chociarz do końca nie jestem pewny, technika w dzisiejszych czasach posunęła się ostro w przód :D

Thauris

oki Dzieki wielkie popytam u siebie

Pozdrawiam

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Witam

Pozdrawiam

wszystko sie da... ale trzeba mieć pewne zdolności jedna osoba z ktk aby zrobić sobie ,,seryjny" (uchylno-przesuwny) szyberdach wycieła część dachu (samą blache bez wzmocnień) i wspawała z miejscem na szyber dach. Temat jak to zrobił krok po kroku znajduje się: KTK/forum/FAQ/nadwozie

Wygląda ładnie ! Lecz coś bym wymyślił z tylną blendą po tablicy rej. Hmm, może uda się to jakoś "zaślepić" no i pomalować na kolor auta ? Nie głupie rozwiązanie... Szkoda, że nie masz halogenów, pewnie fajnie by wyglądały....