Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Brewki Vb

blezi
 Share

Recommended Posts

Witam All. Mam pytanie do tych ktorzy maja zalozone brewki do vb przed liftem (te dlugie ktore nachodza na migacze).Chcialem kupic z allegro ale tyle tego tam jest ze juz niewiem ktore wybrac a zalezy mi na dobrej jakisci tych brewek. Sa na allegro po 30 zlotych ale to chyba sa podruby? Jesli ktos ma to moze podzieli sie gdzie kupil .narka :)

Witam All. Mam pytanie do tych ktorzy maja zalozone brewki do vb przed liftem (te dlugie ktore nachodza na migacze).Chcialem kupic z allegro ale tyle tego tam jest ze juz niewiem ktore wybrac a zalezy mi na dobrej jakisci tych brewek. Sa na allegro po 30 zlotych ale to chyba sa podruby? Jesli ktos ma to moze podzieli sie gdzie kupil .narka :)

Ja kupiłem takie http://www.allegro.pl/item297874676_brewki...sc_maister.html

do przedlifta Vb i jestem zadowolony:)

na allegro dostaniesz wszystko w podobnej jakosci :) wazne zeby dalo sie to rowno polakierowac i dobrze przykleic zeby ngidzie nie odstawaly, ja kiedys kupilem na allegro polakierowalem ale nie przykleilem i leza w garazu :) na allegro bedziesz mial praktycznie wszystko podobnej jakosci nie ma co dokladac i szukac jakis orginalow bo to bedzie to samo a to tylko brewki :) bierz spokojnie te za 3 dychy

czołem

a może poszukaj brewki, które są przykręcane!!

ja właśnie takie mam i są naprawdę super

problem w tym, że trudno dostać dobrej jakości.

ja kupując autko od Niemca już miałem takie na autku ;)

polecam.

poszukaj może się coś znajdzie

strzałeczka>>>

czołem

a może poszukaj brewki, które są przykręcane!!

ja właśnie takie mam i są naprawdę super

problem w tym, że trudno dostać dobrej jakości.

ja kupując autko od Niemca już miałem takie na autku ;)

polecam.

poszukaj może się coś znajdzie

strzałeczka>>>

jeśli możesz to zrób zdjęcia chętnie zobacze jak wyglądają i ułatwi to poszukiwania dzięki

Troche sie dzisiaj powtorze, ale nie zakladaj brewek, kiedys myslalem, ze sa fajne i tez sie napalilem. ALe czas wybil mi z glowy doklejanie plastiku do reflektora. W kazdym badz razie wiecej jest przeciw zakladaniu brewek.

Zerknij se na Oddzial lubuski i temat o Upgradzie furek -> a nastepnie znajdz sonar a

Troche sie dzisiaj powtorze, ale nie zakladaj brewek, kiedys myslalem, ze sa fajne i tez sie napalilem. ALe czas wybil mi z glowy doklejanie plastiku do reflektora. W kazdym badz razie wiecej jest przeciw zakladaniu brewek.

Zerknij se na Oddzial lubuski i temat o Upgradzie furek -> a nastepnie znajdz sonar a

dobrze mowisz, brewki nie sa ladne, jak juz cos robic to delikatnego badlooka poprzez przedluzenie maski i blotnikow -> patrz sonar

no wlasnie jestem narazie na etapie wyboru brewek i jeszcze sie wacham czy je kupic. Innym sie to podoba a innym nie jak zaloze to dopiero zobacze (zawsze mozna je zdjac a w plecy tylko 30 zl). Tak jak po ogladalem sobie troche na tej stronie to niektore fajne sa http://www.vectra-online.de/

blezi

jutro zrobię fotki moich brwi.

zobaczysz sobie jak wyglądają.

pamiętaj tylko, że przedłużenie maski wiąże się z droższymi kosztami ;)

no i oczywiście maska będzie już ruszona (blacharsko).

blezi

jutro zrobię fotki moich brwi.

zobaczysz sobie jak wyglądają.

pamiętaj tylko, że przedłużenie maski wiąże się z droższymi kosztami ;)

no i oczywiście maska będzie już ruszona (blacharsko).

fajnie dzieki czekam na zdjecia , a jesli chodzi o przedluzanie maski to rozumiem ze bedzie wygladalo fajnie i napewno bardziej profesjonalnie ale jesli mi sie znudzi to wtedy bede musial zmienic cala maske a tak tylko brewki sobie sciagne i gitara ;) dlatego zdecydowalem wlasnie o brewkach ale zeby byly juz leprzej jakisci (znalazlem takie na allegro http://moto.allegro.pl/item325403816_opel_...j_oryginal.html ) firma MATTIG nieznam ale wydaja sie byc dobre :rolleyes: narka

Dzięki za zdjęcia . Fajnie że sa przykrecane a nie klejone w każdej chwili można je zdjąc ;) .Pozdrawiam

ares

dokładnie tak jak jest na fotce ;)

przykręca się do górnej belki(pasa) zwał jak zwał :D

problem tylko, że ciężko takie dostać

• 1 year later...

Przyznam, że przykręcane widzę po raz pierwszy. Fajne są.

Klejone kiedyś miałem, ale to była totalna porażka. Nie radzę ich zakładać.

gdzie mozna dostac te przykrecane brewki?

ebay szukałem kiedyś mattig chyba tak sie firma nazywa koszt 300 - 400 zł ojj odpusciłem :(

no rzeczywiscie taka kasa za takie cos to szok miimo ze tylko maja mozliwosc dokrecania ale taka kasa to lekkaprzesada

musze pomyslec nad zwyklymi mimo ze opinie sa ze to badziew ale mi sie to podoba ;D

Guest kileeer
no i jak panowie ma ktos zbedna brewke :)? od strony pasazera ktorej chce sie pozbyc ? a ew moze ja wyslac

witam.

Mam cały komplet nowych nie malowanych. kiedyś kupiłem i nie miałem czasu polakierowac, teraz kupiłęm angelsy i brewki jakoś są mi zbędne. mogę Ci je sprzedać. zdjęcia mogę wrzucić dopiero jutro.