Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Szakal_rk

Ruszajaca sie antena

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie jak moge sie latwo i dobrze dostac sie do anteny poniewaz rusza sie na boki tak jakby nie byla dokrecona , zdjolem te trzy klipsy dociskowe co trzymaja podsufitke ale tarzyma sie na bokach na plastikowych listwach a nie mam tego kluczyka w ksztalcie gwiazki wcisnolem reke ale reka nie moge ruszyc tej sruby , wogole musze wymontowac cala antene bo moj cudowny koleszka kiedys chcial ja dokrecic gola reka od zewnatrz i chba pozrywal przewody w srodku bo od tamtej pory radio nie zbiera nic dodaje ze antena jest ze spryskiwaczem musze ja dokrecic i zmienic uszczelke pod antena bo zaczyna lapac wode szczelinami a nie chce sobie znisczyc podsufitki , moze jakies porady czy musze miec ten kluczyk czy sie obejdzie

dzieki

Edited by Szakal_rk

Guest crow77

Please login or register to see this quote.

kolego mam ten sam problem. proponuję ci uważać przy naprawie tego ponieważ to małe g**no na dachu do którego sie przykręca bat kosztuje 220 zł (wersja ze spryskiwaczem)

czyli co bez tego kluczyka nie dostane sie do anteny?

Kup sobie klucze - za kilkanaście pln (w Twoim przypadku może raczej funtów) kupisz w jakimś centrum handlowym czy sklepiku i będziesz miał komplet do rozkręcania całej viki (no prawie całej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ).

Jak się zaczniesz z tym szarpać to tylko sobie podsufitkę zniszczysz

Edited by lepo79

Kupilem klucze odkrecilem wreszcie tapicerke i plastykowe boczki z bagaznika aby sie dostac do anteny ,troche rozkrecania bylo do tak malej czesci jaka jest antena ale dokrecilem ja teraz mam cala antene i radio chodzi jak trzeba

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">