Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymiana szyby drzwi Vectra C

jbond
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie, czy dysponuje ktos instrukcją wymiany szyby w bocznych drzwiach VC?

Jest tam czujnik poduszki, jak postepować.

Dziękuję za pomoc

Witam,

mam pytanie, czy dysponuje ktos instrukcją wymiany szyby w bocznych drzwiach VC?

Jest tam czujnik poduszki, jak postepować.

Dziękuję za pomoc

w drzwiach nie ma czujnika poduszki bocznej, jest w progu

natomiast jak wymienić szybe, to sorka nie pomogę ;)

Panowie,

serdeczne dzięki, niestety żadna linka do prezentacji z demontażem szyb nie działa. Prezentację do ściągania boków znalazłem wcześniej, brakuje w niej tylko kompleksowego podejścia do demontażu całych drzwi.

Dzieki za info o czujniku poduszki.

Znalazłem na forum info, było o VB, ale porady udzielał chyba ktoś od VC, że w drzwiach jest czujnik podciśnieniowy poduszki i przed demontażem należy odłączyć akumulator. Ponieważ pisali coś o folii, a w VC też jest folia pod tapicerką pomyślałem, że jest tak samo.

Pozdrawiam

• 6 years later...

Wymiana nie jest skomplikowana. Demontujesz boczek, później trzeba odkleić folię zabezpieczającą nie pamiętam czy całą ale na pewno z tylnej części drzwi. Trzeba o ile pamiętam zdjąć ten trójkąt od lusterka. Później odkręcasz prowadnicę szyby w tylnej części drzwi ( dwie śrubki), potem trzeba podłączyć kostkę do panely w dzrzwiach i opuścić szybę gdzieś do połowy i będzie widać miejsce gdzie takie plastikowe ślizgi wyjdą z dolnej prowadnicy szyby. Ogólnie wszystko się rozjaśni po zdjęciu boczka i zobaczysz jak to wszystko chodzi.

• 3 years later...
  • 1 year later...