Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
garfield

Uszczelka drzwi kierowcy

Recommended Posts

witam

mam problem z uszczelką drzwi kierowcy na samym początku na wysokości lusterka

w jednym miejscu jak ktoś sie dobrze przyjrzy uszczelka zmienia kształt i budowę

problem polega na tym że w tym miejscu uszczelka jest pęknięta (już poklejone) ale początek uszczleki pokazany na zdjęciu przy każdym otwieraniu drzwi sie klinuje i drzwi ją ciagną aż nie przeskoczy nie wygnie się itp. drzwi poprostu przy otwieraniu za bardzo siedzą na uszczelce a wyglądają dobrze wyregulowane

co z tym zrobić? przyciąć przyszlifować w tym miejscu uszczelkę ? natłuszczanie odpada, po jakimś czasie zawsze problem powraca, ktoś ma podobnie ???

Please login or register to see this attachment.

może wymienić? Nie wiem dokłądnie jak one są mocowane ale jakby dało się je łatwo wyjąć to mam dwie.

pozdro

Please login or register to see this quote.

no ale dlaczego ta za bardzo podchodzi pod drzwi i dzrwi potem ją szarpia w swoja strone

Guest vipkwiecien

Please login or register to see this quote.

ja wczoraj wymienialm te uszczelki. chodzilem zwiaedzajac szrot kolo radomia i trafil sie VB angol. zagadalem ponegocjowalem i mam 2 uszczelki te 3metrowe za 30 zl - na allegro chcieli kolo 100zl z przesylka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> :o

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

wymiana jest banalnie prosta. z tyly tam gdize sie koncza trzymaja sie na takich platkikach z 2 koleczkami platkikowymi. nalezy deliktanie je wyczepic i ciagnac sama uszczelke - powinna bez kopotow wyskoczyc z rynienek

aha garfild czy wpuściłęś koncowke tej uszczelki w blotnik???

Edited by vipkwiecien

mam ten sam problem, chetnie sie dowiem czy wymiana tu cos da, bo jeszcze sie u siebie nawet nie przyglądałem co i jak

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">