Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest kamil vectra cdti

Chip Cdti 120 Km

Recommended Posts

Guest kamil vectra cdti

Jeśli dubluje temat to sorki ale o cdti nie mogłem nic wyszukać na forum.

Mam pytanko, czy ktoś wzmacniał cdti 120 km. Jak chodzi po modyfikacji, czy są jakieś problemy. Nawiązuje temat bo na poniedziałek umówiłem się w DIAGTRONIKU w Wawie na program. Firma wydaje mi się jak najbardzej profesjonalna. Polecił mi ich kolega który z golfa IV 130km zrobił u nich prawie 180 KM dokładnie 178km samym programem. Zrobił już ponad 50 000km i nic się nie dzieje. Tylko to jest niezniszcalne TDI a cdi opla nie wiem jak się bedzie zachowywać. W którymś poście wyczytałem że to delikatny silnik a szczególnie wtryski ale to tylko słuchy a mnie interesują konkrety wyciągnięte z własnego doświadczenia. Jak ktos juz programował swoją viki niech napisze o swoich odczuciach.

Dodam tylko że proponują mi ok 150km

Guest kamil vectra cdti

Koledzy i moja viki dostała wirusa od diagtronika. I jest suuuuuper. Ale zacznimy od poczatku.

Pojechałem do firmy. Najpierw hamownia, gościo na początku jedzie na rolkach sprawdza czy wszystko ok z autkiem, potem pomiar. U mnie niby fabrycznie 120 km hamownia wykazała 132km i 314 nm czyli nieźle, ale autko ma 89 000. Po programie 161km i 378nm

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> . Co do samego zabiegu to szpec czyta mapę po 1 hamowaniu i ją modyfikuje. Nie jakieś tam wgrywanie w 20 minut gotowca tylko 3 godziny modyfikacji. Potem znów hamowanie i pomiar wyników. Co do spalania to nie wiem jedyne co zauważyłem to że jadąc na tempomacie ze stałą predkością pali mniej niż wcześniej. Ale jazda całkiem inna viki wyrywa do przodu od 2000. Jutro postaram się wrzucić wykres z hamowni.

Guest Rafał78

Gratuluje zacnych osiągów

Trochę duża moc wyszła ta fabryczna

Pochwal sie ile zapłaciłeś i czy załatwiłeś zniżki dla Klubu

Byłeś Diagtroniku czy może u Mastersa???

Czy masz jeszcze gwarancje na auto???

Czy jest jakaś gwarancja od tunera że nic sie nie będzie działo z silnikiem???

Cena/namiary/czas oczekiwania na możliwość strojenia???

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">