Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest Lorkovsky

Instrukcja Do Navi 70/90

Recommended Posts

Guest Lorkovsky

Witam poszukuję polskiej instrukcji do nawigacji navi CD70/90, czy wogóle istnieje polska instrukcja?

Edited by Lorkovsky

Guest Czołgista

Istnieje istnieje -- ja swoją kupiłem na Allegro

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ;)

Guest Lorkovsky

a czy jest w sieci gdzieś link lub może ktoś posiada skam lub Pdf do CD 70 NAVI. Będe zobwiązany.

do wersji angielskiej/niemieckiej jest link na forum, do PL nie widziałem

Guest mastablasta

Ja też teraz zamówiłem na allegro, 61 zł z wysyłką

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest olecki

ja tez zamowilem na allegro, niestety w pdf nie znalazlem.

Guest Lorkovsky

Jak tylko wpadnie mi w ręce to zrobie pdf. Nie może być żeby na naszym forum nie było

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nasz poprzedni temat został zamknięty przez moderatora po jednym wpisie dotyczącym sznowanego moderatora.

Lorkovsky chciałbym sie zapytać jak idzie Ci test tej nowej mapy 2008 i czy jest polski lektor do niej?

Guest Lorkovsky

Please login or register to see this quote.

Powiem tak jak zarazie mapka jest co najmniej tak dobra jak poprzednia 2007/2008. Jest więcej informacji dodatkowych typu hotele, stacje benzynowe, restauracje. Jeśli chodzi o pokrycie to trudno mi powiedzieć jest kilka nowych lokacji których w poprzedniej mapie nie było ale o ile więcej niestety jeszcze za mało czasu żeby powiedzieć . Wstępnie powiem że jak na ten okres który testuję tę mapę v.2008-01 jest bardziej szczegółowa od poprzedniej.

A jeszcze sprawa lektora. Lektor jest niezależny od map. Lektora wgrywa się do radia. Z radia komputer pobiera komendy głosowe zależne od pozycji pojazdu.

Edited by Lorkovsky

Guest olecki

a gdzie testujesz mapke europa wsch. ? ktos w zablokowanym temacie wspominal ze u niego w mniejszym miescie jest mniejsze pokrycie, ciekawe jestem zatem gdzie ty ja testujesz.

Guest karciu

Mapke mam i ja od kilku miesiecy, moim zdaniem na slasku nie ma zbytniej roznicy w porownaniu z wersja poprzednia. Dla wszystkich zainteresowanych pokryciem mozna sobie sprawdzic pokrycie ulic w map reporterze na stronie Navteqa oraz stronce Teleatlasa.

Wpadła Ci ta instrukcja już w ręce bo też bym potrzebował do cd 70 / dvd 90

jeśli tak i jest taka możliwość to prześlij ją mailem na romanwolski(a)o2.pl

Edited by lysy76

Kolego lysy76, dobra rada: nigdy nie podawaj na publicznym forum swojego adresu e-mail. W sieci działają systemy skanujące, które wychwytują z forów e-maile i potem na te adresy rozsyłany jest spam. Zamiast @ mozna wstawić, np. (a).

Przepraszam za OT.

Guest Lorkovsky

Niestety jeszcze nie ale nadal szukam. Dam znać na forum jak tylko znajdę

Wielkie dzięki dzięki za info nie pomyślałem o tym. Dobra rada na przyszłość

Edited by lysy76

Guest tini1981

Do kolegi Lorkovsky.Jak tam poszukiwania polskiej instrukcji obsługi do navi70/90

Guest krzysztof100

Skoro już o cd70 mowa to zapytam przy okazji. Czy naprawdę nie ma w cd70 możliwości wytyczenia sobie trasy uwzględniając przez jakie miejscowosci chcę jechać ? Chyba, że ja nie potrafię tego ustawić ale w mojej angielskiej anstrukcji nie ma o tym słowa.

Funkcja "przez" stosowana np. w Automapie jest bardzo przydatna a tutaj jej nie ma ?

Kiedyś udało mi się to zrobić. Można zaplanować i obejrzeć trasę w zakładce "journey". Ale w tej chwili nie pamiętam i dopóki nie odpalę swojej nie pomogę.

Guest krzysztof100

dzięki , sprawdzę.

No i sprawdziłem. Funkcja "journey" jest w CIDach a u mnie w GIDzie jest funkcja "tour", wg instrukcji to chyba tylko nazwą się różnią. Można faktycznie zbudować dłuższą podróż składającą się z etapów, wg instrukcji w pamięci zmieści się max 7 podróży , z których każda może składać się z max 10 etapów. Wg instrukcji rozpoczynamy tworzenie nowego touru i dodajemy kolejno końce etapów, nie jestem tylko pewien czy wbijamy miejscowosci w kolejności od najbliższej od naszego miasta czy od ostatecznego celu podroży.

Może ktoś używa tego dosyć często i coś tu podpowie ?

Edited by krzysztof100

Jak ktoś dalej poszukuje w PDF to jest wersja z Zafiry.

Please login or register to see this link.

Mam nadzieję, że się przyda.

Pozdrawiam

Witam. Kupilem meriva a z cd70 navi. 

Jak mozna zrestowac wartosci w bc1 i bc2? Naciskalem wszystkie przyciski i nic się nie dzieje. Duzy wyświetlacz bursztynowy. 

W instrukcji do cd70 nie znalazłem nic na ten temat. 

Edited by Jericho

Jeśli masz takie duże pokrętło wyboru to nim wciskasz i wybierasz opcje. W ostateczności można zdjąć minusowa klemę na chwile

Duze pokretlo jest po srodku. Gdy klikne na nie to wywala mnie do menu glownego.

Gdy przytrzymam dluzej, nic sie nie dzieje.