Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
blezi

Tapicerka Klapy

Recommended Posts

Witam wszystkich. Przeszukałem troche forum ale niemogłem znalesc jak rozebrac tapicerke z tylnej klapy w HB. Potrzebuje polakierowac ten uchwyt (listwa nad rejestracja) co jest na zewnatrz bo mi sie luszczy lakier i brzydko to wyglada a korci mnie zeby zrobic to na lato. Mysle teraz jak ten uchwyt odkrecic chyba trzeba bedzie zdjac tapicerke tylnej klapy? Jak ktos juz kombinowal to prosze o porade narka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Guest maka7777

Hmm co prawda nie zdjemowałem tego nigdy , ale nie wydaje mi sie żeby demontaż tapicerki klapy był potrzebny .

tapicerka jest przykrecona kilkoma srubkami - dwie są tam w tej rączce czarnej tylko zaslepki tej raczki trzeba wyjąc .

kolejne dwie srubki są wewnatrz tych gumek do ktorych przymocowana jest linka od połki bagaznika . chyba wiecej srubek nie ma . gdy je odkrecisz poprostu pociagnij tapicerkę energicznie bo trzyma sie ona na wiele zatrzasków .

Potrzebna ci będzie nasadka torx bo i ile pamietam te srubki to torxy chyba t 15

Edited by maka7777