Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
tomas8304

Gwarancja Na Nadwozie

Recommended Posts

Witam,

w mojej vectrze pojawiły sie małe oznaki korozji. lekkie na masce od kamyków chyba i na drzwiach kierowcy na samym dole. oraz na nadkolu z tyłu. Moje pytanie jest nastepujące. Ile trwa gwarancja na blache w vectrze. kupilem niedawno to auto wiec nie mam wszystkich dokumentow jakie dostaje się przy kupnie. vectra jest z 2000 roku. z jakimi dokumentami należy jechać przy reklamacji ?????????

teoretycznie jest 12lat na blachę, ale to jest chyba tak, że musisz co jakiś czas przyjeżdzać na przeglądy do ASO. Nie wiem jeszcze czy ta gwarancja nie dotyczy elementów których nie da się wymienić czyt. dach.

Witam.

Skoro chcesz jechać reklamować to musisz mieć książeczke gwarancyjną a w niej wszystkie podbite przeglądy dla VB 2000r co 30tys km albo co 2 lata.Tylko że dla blachy musisz mieć podbite przeglądy oddzielnie z tyłu książeczki.Skoro tego nie masz to zapomnij o reklamacji.A jeszcze się może okazać że auto już było naprawiane.

a vectra b po lifcie z 2000r miała juz ocynkowane blachy ? u was tez coś sie dzieje ? jakaś korozja ?

Please login or register to see this quote.

Jakoś blach poprawili w stosunku do tych przed liftowych , ale blachy nie są ocynk.

Wszystkie Vectry rdzewieja te przed i te po lifcie. Te po 99 roku moze troche rzadziej ale to nie regula. Taki juz ich urok.

Please login or register to see this link.

U mnie nie ma ani grama rdzy. Wierm, że samochód jest 100% bezwypadek, a też mam z rocznika 99 i naprawdę jescze nic ale to absolutnie nic nie znalazłem. Też mam odprysk na masce ale widać tylko blachę któa jużod kilku lat nie rdzewieje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> Znam osoby, które też mają bezwypadkowe a wychodziły im bąble np na słupku drzwi, więc coś w tym musi być.

pzdr.

Moja Viki 2001 rok ani sladu rdzy.

Poprzednio Astra I z 96 w momencie sprzedazy ani sladu rdzy a była w kolorze białym wiec było by wiadac najmiejsze slady rdzy

Ja osobiscie nie wieze w rdzejwiejace ople

Wczesniej ojciec miał Ascone i Vectra A ani jedna ani druga bez rdzy

Siorka miała pare ładnych lat temu Ascone również bez rdzy

Wszystkie auta 100% bezwypadkowe

przy wymianie anteny wraz z wzmaczniaczem zauwazylem ze pojawily sie tam ogniska korozji. tam raczej auto uderzone nie bylo, (tył dachu w combii) wiec mysle ze takie rzeczy nie powinny miec miejsca przy ocynkowanych blachach

ODP ASO "Producent samochodów Opel gwarancji na perforacje nadwozia różną w zależności od modelu samochodu jak i od roku produkcji. Czas jej trwania jest określony w książeczce gwarancyjnej. Są tam również wymienione warunki utrzymania tej wydłużonej gwarancji.

W celu złożenia reklamacji zapraszamy do naszego Serwisu Blacharsko Lakierniczego po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty ( 0-22-336-10-95).

Proszę przywieźć ze sobą Książeczkę Gwarancyjną z potwierdzonymi przeglądami Pana samochodu zgodnie z zaleceniami producenta.

"

Witam.

A więc to co napisałem w poście 3.