Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
MIR

Gm Flatblade Vs Irmscher Wiper Plus Vs Trico Innovision

Recommended Posts

Spotkalem sie ostatnio z wycieraczkami Irmscher i9917733 WIPER PLUS:

Please login or register to see this image.

Potem okazalo sie, ze takie same sa GM # 6272317 FLATBLADE:

97_1.JPG

A na koniec okazalo sie, ze te i te robi Valeo :)

A jeszcze ktos mi powiedzial, ze najlepsze sa TRICO INNOVISION:

6e_1_b.JPG

Moze jeszcze jakies propozycje? Wszystkie w podobnej cenie... jednak GM i Irmscherowi troszke co do jakosci ufam... Ale za to zrazilem sie ostatnio do Valeo... I co? :lol:

A jaka jest cena tych wycieraczek ladnie wygladają ,ciekawe jak z ich jakością wycierania

wlasnei sie nad takimi zastanawiam

i chyba wezme GMa

pytanie

te numerki to do Viki B sa ??

Te Irmschera sa po ~27euro (www.irmscher.de)

Te GM widzialem po ~25euro (

Please login or register to see this link.

)

Te TRICO tez po ~22euro (

)

Numerki do Vici. Na stronach tak przynajmniej pisza.

Moim zdaniem to wszystko są Valeo Extreme tyle że w innym opakowaniu

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nawet ceny mniej więcej porównywalne.

Ja na razie jeżdżę na Valeo i jeszcze nie narzekam

Please login or register to see this quote.

jeszcze masz do wyboru:

Bosh Aerotwin

SWF Visioflex

Champion

Trico na allegro są po 38zł/szt

był o tym temat na forum VC

i parę innych

Trico na Allegro chyba nie pochadza z legalnego importu (chyba ze sie cos zmienilo). Nie daja faktur na nie.

Ja mam w VB Valeo XTRM i jestem bardzo zadowolony.Lepszych wycieraczek jeszcze nie miałem.Z tego co widzę wygladają tak samo jak te GM.

Zgadzam się z jabolkg że Valeo robi też wycieraczki dla GM zreszta jak wiele innych rzeczy.

Zresztą o takim samym kształcie widziałem wycieraczki montowane w VW Pasacie i Alfie 159.

Wycieraczki GM do VB na Allegro są po 99 PLN i też chyba nawet u Szpota...

Guest dzix

Ja mam takie od 3 miesięcy:

Są grubsze w całości od valeo czy oryginałów ale bardzo dobrze działają. Cena przystępniejsza a i smutek po kradzieży mniejszy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Też chciałem wypróbować te motgumy ale do VC (600mm) jeszcze nie zdążyli zrobić (nowość). Używałem zwykłych motgumów i zawsze były OK - ciekawe jak te płaskie będą się sprawować.

Używałem te wycieraczki GM przez 6-miesięcy i spisywały się rewelacyjnie z porównaniem do wycieraczek tradycyjnych. Piszę że używałem ponieważ na sezon zimowy założyłem zwykłe Bosch , szkoda mi było skatować GM na zamarzniętej szybie.

Też mam Valeo XTRM i polecam jak najbardziej!

-> GM'owskie uzytkuje od niecalego roku i jestem bardzo zadowolony. zwlaszcza zaraz po zalozeniu bylem bardzo pozytywnie zaskoczony ich glosnosc pracy i 'mozliwosciami scieralnymi'

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> aha.. i zeby nie bylo zludzen - wycieraczki GM maja tylko znaczek i opakowanie GM'a, a tak naprawde sa produtkem Valeo.

Guest specdriver

Również posiadam Valeo XTRM od ponad roku i sprawują się nadal świetnie.Tutaj nie ma co porównywać,może i 2 razy taniej można kupić zwykłą,ale jakością i żywotnością nie mają nawet startu,a to już druga zima,którą przetrwały.Lepiej dociskają co za tym idzie lepiej zbierają zwłaszcza maź.

Nie kupię już nigdy zwykłych.

Guest zdzis27

ja tez mam od jakiegos czasu Valeo XTRM i jestem jak najbardziej zadowolony.W tej chwili nie sa juz takie jak powinny byc ,ale to moja wina ,bo kilka razy je wlaczalem ,gdy na szybie mialem grubo lodu

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<"> i troszke sie zepsuly ,ale ogolnie wycieraczki jak najbardziej polecam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam.

Ja zakupiłem sobie coś takiego:

Chciałem zobaczyć jak takie wycieraczki się zachowują na szybie, co mnie zdziwiło i to bardzo to fakt że sprawują się lepiej niż przypuszczałem, nic nie skrzypi, nie zostają żadne smugi. Ciekawy tylko jestem ile te wycieraczki będą tak pięknie pracować.

hej

ja zakupilem motgumy plaskie - scieraja fajnie, dzialaja cicho, tylko mama wrazenie ze umnie ramiona jakos za slobo dociskaja do szyby

Guest dzix

Prawa wycieraczka w spoczynku nie dochodzi do końca szyby. Gdy działają to działają doskonale. Mam takie same.

Gawlak, LMF Vauxhall maja po 23.49 funci o ile dobrze pamietam bo kupowalem ostatnio na spocie a members of Vectra Sport maja 10% discount chyba. Jak cos to tu:

Dzisiaj zalozylem GM Flatblade (czyli Valeo pod marka GM). Efekt przerosl moje najsmielsze oczekiwania. Jesli z trwaloscia bedzie ok to juz innych wycieraczek nie kupie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Zbieraja wszystko, nie zostawiaja smug, sa nieslyszalne i praktycznie ich nie widac. Pole widzenia zdecydowanie sie poszerzylo

Moge tylko polecic.