Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest ssp

Uchwyt/trzymak Kubka Vectra B - Pomocy !!

Recommended Posts

Guest ssp

kocham Was chłopaki Wszystkim !!

Popatrzcie na fotkę i powiedzcie czy tę wewnętrzną część trzymaka można jakoś wydobyć? ( zaznaczono kolorem niebieskim)

Please login or register to see this attachment.

Edited by ssp

Guest maka7777

witam. Tak można to wyjąć . proponowałbym najpierw zdjąc tą część uchwytu kubka . a pozniej część ktorą chcesz wyjać ścisnąć dość mocno palcami i najpierw wyprowadzic jeden bok z prowadnicy pozniej drugi.

To odpowiedz na twoje pytanie .

Zastanawiam się tylko kolego po co chcesz to wyjmowac . Bo jeśli po to zeby przesmarowac bo sie zacina to rownie dobrze mozna to zrobić bez wyjmowania , jak otworzysz ten uchwyt z drugiej strony (od tyłu) masz odsłoniętą prowadnice.

Przy składaniu pamietaj aby dobrze utrafic na prowadnice , i tam jest taki popychac ze sprezynką i zebatką ktory odpowiada za wysuwanie kubka . zwroc uwagę zeby był w odpowiednim miejscu . zębatkę mozna wyjąć od spody taie metalowe kołeczko z narysowanym chyba prostokątem , podwazyc srubokrętem.

Tak btw. widzę że nie masz kółek spowalniających otwieranie uchwytu. Jeśli nie jest tak, że sam je wyciągnąłeś to wiem, że to czasami może odpowiadać za zacinanie się. Mam chyba gdzieś takie, także jeśli jesteś zainteresowany to na PW.

Pozdrawiam

Guest ssp

Do maka7777

Ogólnie to chciałem z początku wymienić tą część albowiem nie ma tam tego małego mechanizmu spowalniającego. Ze starej czarnej części chciałem wymontować to i zamontować do Irmiego, ale jak kolega mb_asasello posiada te mechanizmy to problem się sam rozwiązał ;-)

Dzięki za odp. no i pomoc naturalnie !!

Guest h3llm4st3r

a ja tak z innej beczki się wypowiem,

ten uchwyt to fajny bajer ale zupełnie się nie sprawdza, zastanawiam się czy w te miejsce czasem nie będzie pasować cb radio

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> - tylko trzebaby było odpowiedni rozmiar znaleźć

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

to zmień na półkę zamiast kubeczków - szybciej zmieścisz CB

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Strzałka33

Witam

Od razu sorrki jeżeli nie trafiłem w forum. Mam problem, jak wymienić tą półeczkę na uchwyt na napoje o którym piszecie? orginalnie mam właśnie pólkę i na dole popielniczkę a zakupiłem uchwyt z popielniczką i nie wiem jak się o tego zabrać tzn. wyjąć stare, włożyć nowe. A nie mogę znaleść jakiejś porady. Co i jak odkręcić aby nie zepsuć

I jeszcze jedno pytanie: czy jak się otwiera te uchwyty na napoje to czy oprócz wysunięcia mechanizmu powinien on się otwierać od razu ta część gdzie się wkłada napój czy tą część otwiera się ręcznie?

Bardzo proszę Was o pomoc

Pozdrawiam

Guest Strzałka33

Poradziłem sobie jakoś i mam wreszcie uchwyty i powiem szczerze że wygląda to lepiej niż półka, a jak bedzie w praktyce ? myślę że ok

Please login or register to see this quote.

Zawyczaj procedura jest odwrotna: wywalamy uchwyt, a wstawiamy półeczkę...

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> W poprzedniej viki miałem uchwyty, teraz ma półkę i chyba częściej jej używam niż uchwytów (bo te używałem tylko raz).

Edited by jaris

Witam

Starając się naprawić gniazdo zapalniczki rozebrałem uchwyty na kubek. Wyleciały sprężynki a teraz nie wiem jak to naprawić. Macie jakieś instrukcje jak ta sprężynka ma leżeć?

Please login or register to see this quote.

Bo te uchwyty są beznadziejne. Dobrze trzyma się jedynie puszka i ew szerokie kubki (o średnicy puszki) na inne napoje są za płytkie. Też zmieniłem na półkę i teraz mam przynajmniej gdzie położyć fajki i telefon.