Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
sudi

Alufelgi

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam zamiar kupic alusy z oponami tylko mam problem czy beda pasowac, mam vectra A 2.0 8V C20NE na rozstaw srub 4x100. Jakie musi byc ET(w jakiej skali), jaka piasta na co patrzec czy sa jakies katalogi rozmiarow jakie moge zalozyc do mojeje vectry. POMOZCIE.

Guest Sticker

Et w przedziale 39-49 najlepiej

Otwór na piast 56,6

Witam. To może najpierw powiedz czy masz coś na oku, może wtedy będzie łatwiej Ci doradzić. Ja osobiście mam 7,5 x 16" ET 38. na tym opony 205/45 R16. weszły bez problemu. Wcześniej było 7 x 15" ET 38 i 195/50.

ET jest mierzone w mm oczywiście. otwór na piastę tak jak napisał Sticer.

Pozdrawiam.

Siema. Mam wlasnie na oku jeden model to ten:

Please login or register to see this link.

Co sadzisz o nich jest warto wziac

pasować będą ale opona jest za wąska , ogólnie ciutke za drogo za te fele max 650 pln z oponami

Pasować będą, nie ma problem . Cena za wysoka, gość chce sporo kasy za znaczki opla na nich. oryginał to oryginał ale bez przesady z ceną.

Ale mi sie zdaje ze takie ceny stoja np. te:

Beda pasowac?

Guest kaliber_9mm

nie do konca z tymi cenami, ja kupilem i to rok temu 16 calowe borbety i to w stanie idealnym z oponkami michelin-a po chyba dwoch sezonach za 1100, wiec 900 za 15tki to wg mnie troche za duzo. Co do otworu centrujacego moze byc wiekszy - mozna przeciez kupic pod wymiar teflonowe pierscienie centrujace.

jezeli chcesz wydac 900 pln to np cos takiego

lub tansze aczkolwiek szkoda ze bez dekielkow

a oryginaly opla sa i za 500 pln

powodzenia w poszukiwaniach

Please login or register to see this quote.

Witam. Aukcje moze warte ale trzeba tez zobaczyc na wyglad, stan opony i jaki maja bieznik, jak mam dac 900zl za alusy te to nie maja porownania w ogole do tych

albo 700 zlotych za alu z jedna opona podjechana i bez dekielkow to nie ma sensu. Co to za sens kupowac alusy z zjechanymi oponami jak zaraz musze szukac opon a w tej aukcji mojej pokazanej sa naprawde ladne tylko szukaja teraz dla mnie opon letnich i maja sie odezwac i zaproponowac oferte i je wezme. A wezcie w jakiej cenie stoja 14 alusy a mowicie ze 15 to za drogo , za dobre i ladne to nie szkoda dac

A te pasowc beda

będą pasować ale za wąskie są , ET 38 spokojnie dadzą radę sam zakładałem na próbę z ET 30 ,

piszesz że drogo na allegro nic tanio nie ma , osobiście za 900 stówek to bym za nie nie dał

za 900 stówek masz zajeb... felgi zdecydowanie lepsze niż oplowskie z gumami trzeba tylko poszukać

pamiętaj od ET 35 do ET 49 spokojnie wejdą pojedz na giełdę ale popytaj tu ludzi może ktoś ma

Witam ponownie. Widzę,że rozgorzała dyskusja o wzorach i kolorach.... Sudi, z tych które się tu pojawiły wszystkie będą pasować, no może poza tymi od BMW... Jakie i za ile kupisz to już Twoja sprawa. Porady co do rozmiarów dostałeś. Mi osobiście widzą się te Enzo. Co do cen to zawsze można się dogadać.

Guest kaliber_9mm

co do dekielkow.. masz racje, tez bym nie kupil nie kompletnych, to byl tylko przyklad, no ale nie mow ze te felunie z pierwszego linku sa nie halo. Felgi to oczywiscie kwestia gustu, tak jak marniu pisze za 900 pln-ów kupisz duzo ladniejsze felgi niz te oplowskie, osobiscie mi one nie podchodzą ale jak juz mowilem to kwestia gustu.

Kupilem o te

zalozyli mi letnie opony dzisiaj maja przyjsc za cene 800zl zobaczymy jak wygladaja i dam znac jak sie prezentuja

ja za takie dałem 480 pln z 2 oponami 195/50/15 ,

Ja za nie dalem 800zl razem z przesylka czyil 700zl bo przesylka to 100zl z 4 oponami w bardzo dobrym stanie opony 190/60/15 i jestem zadowolony z zakupu