Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Kajtek-TORUŃ

Klapa Tylna Na Gładko

Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad wygładzeniem klapy bagarznika. Tzn. tablice rejestracyjną chce przenieść na zderzak tylny. Pozostaje jednak sprawa otwierania klapy a dokładniej jaki siłownik użyć do tego by poradził sobie z otwieraniem.

Oczekuje propozycji , a moze ktoś się juz czyms takim zajmował i wie jak podejsc do zagadnienia.

habeta czy sedan?

jak sedan pytaj klubowicza Dave.

jak habeta, to inxx siłowniki wiem, że mocne są

Please login or register to see this quote.

Ja u siebie mam zwykły standardowy 3,5 kg i jak narazie spisuje sie swietnie. Nawet ostatni mróz go nie zmógł (u mnie było -15st).

Guest drrumin - VU

U mnie od dwóch lat Też bagażnik otwiera zwykły siłownik (sedan), więć myśle że nie trzeba szukać niczego specjalnego.

A nie zastanawiałes sie nad tym że wygładzanie klapy ładne pare lat temu przeszło juz do historii stylingu. Oczywiście to moja skromna opinia a auto jest twoje.

Guest palma0778

Please login or register to see this quote.

chcialbym sie dowiedziec gdzie moge kupic taki silownik do bagaznika prosze o jakis link

Pogadaj z Marasem78 - zrobil sobie otwieranie z pilota

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Opal86

Na allegro jest trochę takich siłowników. Gładka klapa jednak nie wydaje mi się,żeby dobrze wyglądała w vectrze no ale Twoja sprawa

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">