Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Mayer

Anglik - Lusterka

Recommended Posts

Guest Mayer

Witam

Własnie dokonalem przekladki w swojej VB. Wszystko wyglada ok poza lusterkami. Mam lusterka sterowane manualnie. Z zalozenia ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia po przelozeniu kierownicy na lewo w lusterkach "widze" NIC. Brakuje zakresu regulacji. Czy ktos wie czy mozna to przerobic? Podkleic cos pod szkielko albo cos podobnego? Jezeli trzeba wymienic wklad (nie szkielko) to jak to zrobic i gdzie to dostac. Prosze o pomoc.

recznie przesun szkla lusterek

ja nie pomoze to wklady do wymiany

Witam.Ja mam anglika i od strony kierowcy widzę bez problemów a od strony pasażera musisz pociągnąć za samo lusterko (szkło) i wyciągnąć z "zawiasu" tak żeby zmienić kąt lusterka.Po wyciągnięciu będziesz miał inny kąt i wtedy da się regulować od środka.

Pozdrawiam!!!

Witam.Zrobiłem jak powiedziałeś MARECZEK M8 i lusterko od strony pasażera w moim angliku działa poprawnie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> .Mam jeszcze jedno pytanie na czym sie teraz trzyma wkład lusterka skoro zostało wyczepione z uchwytu??

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> jedyne co mi przychodzi do głowy to dwa druty od regulacji ustawienia

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">

Guest Samek

Z elektrycznymi da rade to zrobic ??? I mam jeszcze jedno pytanie.... czy kazde elektryczne lusterka w VB są podgrzewane?

panowie z "angielskimi "lusterkami radze wymienić wkłady na europejskie ze względy na odwrotność odbłyśnika-nie macie poprawnego odbicia w lusterku,jedno oddala mniej niż drugie,a w wersji angielskiej jest odwrotnie niż w europejskiej

samek jak masz znaczek na szkiełku to masz podgrzewane(choć może były szkła wymieniane z jakiegoś względu )

Guest Samek

Wlasnie chodzi o to, że jeszcze nic nie mam. Chce sobie sprawić takie lusterka i robie wywiad;) Poki co za 140 zł może bede mial okazje kupić komplet lusterek, ale własnie od anglika i sie zastanawiam