Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest Rogas

Wymiana Reflektora przedlift

Recommended Posts

Guest Rogas

Witam,

Potrzebuję wykręcić przednie, praw reflektor. Na zew. są dwie śruby, je odkręcić łatwo. Jak odkręcić tę dolną, przy błotniku? Wogóle może jakaś krótka solucja wyjmowania i zakładania lampy?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

--

D.R.

Guest Callun

Aby odkręcić tą dolną śrubę, musisz zdjąć, albo przynajmniej odchylić zderzak. W tym temacie masz obrazek jak zdjąć zderzak:

Please login or register to see this link.

Edited by Callun

Guest ufo

czy może ktoś mi odpisać gdzie znajduje się trzecia śrubka przedniej lampy?

dwie są na górze a trzeciej nie mogę zlokalizować. czy trzeba ściągać zderzak?

pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

dokładnie tak jak piszesz śrubka jest na dole musisz przy kole odkręcic zderzak te trzy śrubki  puzniej podnieść maske i przy lampie jest taki kołek co łaczy zderzak z przednim pasem(wzmocnieniem ) odchylasz zderzak i odkręcasz dolną śrubę lampy 

Witam poptrzebuje pilnie a nigdzie nie moge znalezc foto-relacje z wymiany lamp w mojej vectrze c 2004r przedlift{lampy przednie)

Oraz jezeli ktos zmieniał juz lampy i miał stycznosc z takimi

Z gory dziekuje za pomoc...

Edited by zubek73
tematów o tym jest z 10 - łacze / zubek

jest to bardzo proste musisz opuścic zderzak ,  odkręcasz po 3 śrubki z boku zderzaka które trzymaja tez nadkola , następnie przy chłodnicy masz 2 kołki wyciągasz je i lekko odchylasz zderzak do siebie  najlepiej żebyś  cos podłozył pod zderzak bo nie bedziesz go całego ściągać tylko opuścisz ,  i już masz dostęp do lamp, jedna śruba jest na dole lampy  właśnie którą zakrywał zderzak  

Ok postaram sobie z tym poradzic a odnosnie tych lamp jakie jest wasze zdanie...

Hej,

Też się zastanawiam nad wymianą lamp u siebie ponieważ obecne nie oświetlają drogi tak jak bym sobie tego życzył

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Daj znać jak wymienisz te lampy i opisz wrażenia i różnice względem poprzednich lamp. Będę wdzięczny. Pozdrawiam!

To zerknij poniżej zanim wymienisz lampy

Wielkie dzięki!

To najprawdopodobniej rozwiąże mój problem bo aż nie mogłem uwierzyć, że fabryczne reflektory tak marnie świecą.

Pomocnik dla Ciebie.

Pozdrawiam!

w temacie reflektorów;

dziś zauważyłem że lewy u dołu nie trzyma. Poswieciłem latarką i popatrzyłem jak wyglada mocowanie,

Ten plastikowy kołek który jest przynitowany do błotnika jest cały. Ucho mocowania reflektora też jest całe, tkwi w nim wkręt a całość włazi w to mocowanie ..i nie trzyma.

Zanim zrzucę zderzak to prosiłbym o podpowiedź - tam jest jakiś kołek rozporowy czy coś?

dzięki