Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest hideaway

Podłużnica Va '91 Czy Jest Sens Naprawiac???

Recommended Posts

Guest hideaway

Witam.

Niedawno pojechalem na przegladzik i okazalo sie, ze mam pęknietą podłużnice tylną (nad sprężynami). Powiedzial ze jezeli tego nei zrobie, to sprężyny mi wlecą do środka samochodu...

Koles kazal mi udac się do blacharza...

A ja mam pytanie czy mozna taką cześć calkowicie wymienic na nową ? Jaki to jest koszt ?

Z jednej strony mam zgnitą a z drugiej mam pęknięcie - bardzo blisko sprężyny...

vectra 1.6 GL (lpg) '91

pozdrawiam !!!

Edited by hideaway

Pospawać jak się da

Please login or register to see this link.

Tutaj kolega Zigi robił coś takiego

Guest hideaway

kurde.....okazalo sie ze nie tylko peknieta ale tez dosc mocno skorodowana na dlugosci calego samochodu (po prostu nei byl on konserwowany nigdy)...

czy jet sens to naprawiac i czy wogole sie da ??? Bo kazdy blacharz krzywi sie i daje max 2 lata zycia temu autku...powiedzial ze pekniecie moze pospawac, a reszte oczyscic i zakonserwowac...i ze po tych zabiegach za dwa lata bedzie mozna wbic młotkiem podłogę do środka...hmmm....

Kurde troche szkoda, bo jezdzi i z silnikiem jest wsyztsko w porzadku...z zewnatrz tez wyglada dobrze, tylko pod spodem jest tragedia...

Jeden koles stwioerdzil, ze samochod stal dosc dlugo zanurzony w wodzie...

Czy jest sens to naprawiac i czy wogole da sie to naprawic ??? Moze jest jaki porzqdny warsztat blacharski który nie będzie się "bał" podejmować tej pracy i zrobi to naprawde porządnie na lata (czy jest wogole to mozliwe, bo cyztając podany przez poprzednika artykul chyba jest??)) w okolicach Torunia lub Bydgoszczy w woj kuj-pom.

pozdr.

Edited by hideaway

Guest lukas_2631

Oczywiscie ze jest sens naprawiać!mialem ten sam problem tez rozwalone podłużnice i mało brakowalo a komuś by sie sprężyna w tyłek wbiła, pojechalem do dobrego fachowca i mi zrobił bardzo dobrze i odrazu nowe blachy zakonserwował ,za wszystko 700zl

Również miałem ten sam problem,Sprężyna wleciała do środka .Kolega ojca mi to zrobił za 200zł i już jakieś 2 lata i narazie spokój.Wspawał tam grubą blachę i się trzyma ,teraz jak będe nowe springi kupował to przy okazji zakonseruwję na nowo to.