Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
seba124

Zawiecha Va V6

Recommended Posts

mam problem ostatnio pękła mi spręzynka przód

mam cały komplet serii do przełozenia z racji braku czasu trza to zlecic wiec 400 zecisza w piss pojdzie ale .....

miałem zamiar i tak cos założyć na wiosne wiec kolejne 400 by poszło, wiec stwierdziłem że moze oddrazu cos zrobić,

teraz z racji potrzeby musze poprosic o pomoc i doradztwo co polecacie oczywiście nie mowie o seriii a czyms 30/30

wrażenia z własnego życia, sugestie, namiary na dobre punkty co i jak

weitec, bilstein, eibach i............ tyle tego że człowiek wogole nie wie od czego zacząć

koni żółte !!!!!!!!!!!!!!

tomaszki a gdzie najlepsze ceny uzyskam oczywiscie chce caly zestawik springi i amorki

a ty masz bilsteiny ?

Edited by seba124

zacznijmy moze od tego jaki chcesz przeznaczyc budzet na to?

Please login or register to see this quote.

-> potwierdzam! jak sie trzyma drogi moja Viki miales mozliwosc zobaczyc na Zlotach. jak dla mnie, jeden z najlepszych wyborow.

ale głupota panowie najpierw myślałem ze to spring pękł i opadło cos i obciera potam że łożysko a co sie stało?

jedna ze śrób mocujących zacisk hamulcowy poprostu sie wykreciła dobrze że do tragedii nie doszło.

zatem mam troche wiecej czasi bo na wiosne zmiana

finanse trudna sprawa porównam ceny i opinie zawsze można dołożyć rezygnując z czegoś innego.

koni żółte amorki tylko ? a springi do tego jakie? może jesli koni tylko amorki to pozostawie na hr -ach springach tych co mam

-> ja mam full kit'a Koni'ego - amorki + sprezyny. jesli masz czas do wiosny to zapraszam na jazde probna na wiosne

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

czas mam wiec spokojnie mam do zastanowienia

ile cie to wyniosło do twojej?

-> aktualnie na taki zestaw do V'alki trzeba wylozyc ok. 2300 zl. do VA cena moze byc inna. proponuje zapytac o ceny u glownego dystrybutora Koni na Polske -

Please login or register to see this link.

.

springi zostaw te co masz, załóż koni żółte. Ja mam bilsteina u siebie ale jakbym dziś miał kupować to kupiłbym koni.

zapytaj Marka o charakterystykę i działanie koni w viki A on cosik wie na ten temat i o cenach też powinien Ci coś powiedzieć.

A to czemu ?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

koni mają możliwość regulacji

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">))))) czego w bilsteinie mi osobiście teraz brakuje

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">( stwierdziłem, że nie będzie mi tego brakować ale się myliłem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

tylko z tego powodu bo reszta jest ok.