Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
krzys138

Angel Eyes Parujące

Recommended Posts

witam wszystkich ostatnio kupiłem na giełdzie lampy ANGEL EYES w niedziele je założyłem i zaczeły parować nie wiem co jest tego przyczyną morze to że lerzały na giełdzie i zawilgotniały dodatkowo je uszczelniłem tam gdzie są łączone slikonem i dalej jest to samo, nie wiem czy coś jeszcze morzna zrobić czy czekać asz śię wygrzeją i wysuszą dzięki za jakokolwiek poradę.

Guest kokos

z tego co juz slyszalem to nie Tobie pierwszemu angels`y paruja

Please login or register to see this quote.

a czy idzie coś z tym zrobić

Otwórz zaślepki z tyłu lampy i przyłóż suszarkę do włosów oczywiście włączoną

myślisz żę to pomorze i na jak długo i czy ta metoda jest sprawdzona

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Nie popsujesz nic napewno a jeśli nie pomoże to lepiej uszczelniać.

Mi kiedyś pomogło , po myciu zauważyłem że jest zaparowany reflektor użyłem suszarki i od pół roku problem się nie pojawił

uszczelniłem slikonem na około tam gdzie jest lampa łączona ,chyba że masz jakiś inny sposób na uszczelnienie

moje zaparowały zaraz po założeniu.po wysuszeniu suszarką mam spokój już ponad rok.

Ja również ten temat przechodzę przez ostatni miesiąc.

Reflektory już nie jednokrotnie były suszone suszarką i nawet odwiedziły firmę regenerującą/uszczelniającą.

Niestety wszystko zapobiega parowaniu na kilka dni... Ja już osobiście nie mam sił z tym walczyć.

Pozostaje montaż seryjnych oryginalnych reflektorów.

A jakiej firmy te Angelsy macie?

Guest smoko44

Mi parują FK. Oba na koncach, za kierunkami:/

sonar a jeszcze jedno wie ktoś jak ustawia się lewa prawa strona

Edited by krzys138

Smoko44 - no to nietypowo, zwykle nikt się nie skarży na FK....

Krzyś - mnie z sonarów (mimo że mi się podobają) wyleczyło właśnie to forum, a dokładniej ilość ludzi "zaparowanych" lub "nieustawialnych". Nie bardzo rozumiem pytanie o ustawianie prawej lewej strony ?? chodzi Ci o kierunek świecenia czy o ruch lewo/prawo stronny ??

Guest smoko44

zwykle nikt się nie skarży na FK....

Może wstydzą się przyznać

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Na razie tragedii niema- zaparowały mi tylko 2 albo 3 razy,jak przez długi czas solidnie padało.Ostatnio dość wilgotno jest,ale nic się nie dzieje.Niedługo montuję HIDy, i będę musiał zrobić w tych osłonkach gumowych otwór na przewody.Zobaczymy co wtedy będzie się działo.

chodzi oto żeby przesynąć je w prawą bo zamocno świecą do środka a szczegulnie prawą lampę wysokość jest ok

Edited by krzys138

Jak to nieustawialne ?

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> O co dokładnie chodzi ?

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:">

Mi FK zaparowały tylko raz... gdy je trzymałem w domu, założyłem na auto i wyjechałem na zimno zaparowały tak do połowy. po wjechaniu spowrotem na noc do garażu same odparowały i teraz już mam spokój

Oto że niektóre Angel'sy najczęściej te z dolnej półki cenowej, często marki Sonar bardzo ciężko jest ustawić. Kończy się zakres ustawiania w lampie i często trzeba regulować na śrubach a wtedy marnie to wygląda.

Guest Tomasz_KR

Moje lampy FK parują przy dużej wilgoci zawsze i nic na to nie jestem w stanie poradzić.

Odnośnie wątpliwości kolegi który chce założyć xenon to jeśli wywiercisz odpowiedni otwór w plastiku to nie będziesz miał problemów z jego uszczelnieniem. NA kablach od żarników jest założony kołnierz uszczelniający.

Mam założone "ringi" wraz z xenonami i jestem z nich bardzo zadowolony. Proponuje nie przejmować sie delikatnie zaparowanymi rogami lamp czy kierunków. Nie wpływa to negatywnie na bezpieczeństwo a daje tyle radości gdy patrzymy na VIKI na parkingu.

a może są za szczelne i dlatego parują, tak jak w pokoju masz szczelne okno to też paruje, w kabinie samochodu też paruje i nieraz robisz "szparkę" i odparowuje....kiedyś w dziale VC też był podobny temat i należało udrożnić jakieś odpowietrzenie w reflektorze lub wyregulować maskę bo za bardzo "leżała" na uszczelce reflektora i nie było "przewiewu"

tak jak pisalem wszesniej.moje sonary zaparowaly tylko raz.do dzis nic sie nie dzieje.

Guest smoko44

Tomasz_KR- otwór na tą osłonkę z przewodami od palników zrobiłeś w lampie,czy w tej gumowej zaślepce,co jest za żarówka?Ja myślę aby zrobić w tej zaślepce,tylko nie mam pomysłu jak wyciąć otwór,aby było równe koło,a musi być równe, bo inaczej to ta osłonka z przewodami od palników nie będzie dobrze dolegać.

uszczelka na pieniek ,kawałek drewna i wycinakiem i młotkiem ,otworek jak ta lala będzie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

wycinak jak do skór ,powinieneś znaleźć w jakimś sklepie metalowym,ewentualnie rurka oszlifowana na ostro na końcu

p.s. mnie tam nic nie paruje ,a juz przy nich grzebałem nie raz

Edited by moby75

Guest Tomasz_KR

smoko44 nie zwróciłem uwagi na to jakim autem jeździsz. Ja mam VA wiec nie podpowiem CI w którym miejscu dziurawić VB

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">