Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
snoopy

Tapicerka Siedzeń

Recommended Posts

mam problem. przetarła mi sie tapicerka siedzenia kierowcy (welur-chyba to sie nazywa czarny bob) i w zwiazku z tym mam pytanie: wie ktos moze czy mozna gdzies dokupic taki material/tapicerke, chodzi np o mb takiego materiału bo koles ktory mi to wszyje/naprawi mowi ze ciezko bedzie dobrac akurat taki materiał.

Please login or register to see this quote.

Poszukaj fotel z taka sama tapicerka z anglika i przełóz. Bedzie cie to kosztowalo z 50 PLNa bedziesz mial dodatkowo pare czesci na zapas (np plastyk z regulacji ledzwiowej....)

Moj znajomy w Megance tez mial taki problem. Pojechal do pierwszego lepszego tapicera i za 120 czy 140 zl zrobil mu dwa przedznie fotele. Nie dalo sie dobrac idealnie takiego samego matefrialu, ale naszyl nowy material na "caly element" fotela i jest niezle.

Opcja z fotelem z anglika jest lepsza

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by Baranek

Na allegro jest gosc co sprzedaje poszczegolne czesci tapicerki-siedziska,oparcia lub sam materiał z foteli -poszukaj go jakis 3 dni temu go tam widziałem...

juz znalazlem tego goscia i zamawiam

dzieki za pomoc

Edited by zubek73

Tak pamiętaj tylko że fotele od anglika są odwrotnie usytuowane, ten z prawej ma regulację wysokości w naszym wypadku to fotel pasażera. Więc przekładka całego raczej nie wchodzi w grę, pozostaje zatem przełożyć tapicerkę.