Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Scrash

Przegub Zewnetrzny Od 1.7d Do C18nz Pasuje ?

Recommended Posts

Witam. Pracuje w godzinach gdy sklepy sa otwarte wiec z braku czasu wyslalem swoja kobitke do sklepu po przegub zewnetrzny. Podala kolesiowi dane auta i kupila przegub. Wrocilem przed chwila z roboty i widze ze na przegubie pisze : VECTRA 1.7D 92-95.

Teraz sie zastanawiam czy to bedzie pasowac do mojego autka.

Nie wiem czy rocznik tu ma znaczenie ale mam przedlifta czyli 91 wiec juz sie nie zgadza nie mowiac juz o tym ze mam C18NZ a nie 1.7D.

Nie mam ABS`u jesli to w czyms pomoze.

Guest Laser

Witam

Coz zawsze mogles zamowic online u ktoregos ze znanych dostawcow.

Przegub powinien pasowac o ile jest od wersji bez ABSu ( nie ma koronki od strony kola )

Z ABSem tez podejdzie.

U siebie sam zakładałem takie. A tez nie mam ABSu. A skrzynia w 1.7D to chyba również F16, wiec będzie OK.

Zresztą zajrzyj na allegro na specyfikację przegubu do 1.8 i zobaczysz jak jest:

Please login or register to see this link.

OPEL VECTRA

1.6 ABS (A.T.) 55 kW (75 HP) - 10/88> 12/93

1.7 DIESEL ABS (A.T.) 42 kW (57 HP) - 10/88> 07/91

1.8i, S, ABS (A.T.) 65/66 kW (89/90 HP) - 09/88> 11/95

Edited by Dominiks

Przegub pasuje. Jestem juz po wymianie. Dalem to mechanikowi i co prawda po wymianie juz mi nie stuka ale chyba cos mi ociera bo jak autko powolutku sie toczy to slychac. Chyba bede musial do niego wrocic.

Dzieki wielkie za info. Pozdr.

Edit:

Troche to glupio zabrzmi bo siedze juz dosc dlugo na tym forum ale nie mam pojecia jak mam dodac punkcik za pomoc.

Edited by Scrash

No i cieszę sie, że autko już bryka.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

A co do ocieranie, to może to tylko ta tylna blaszana osłona tarczy ociera delikatnie o tarcze.

A co do plusika. Hmmm, mówisz, że siedzisz tu juz trochę. Wiec zauważyłeś, że troszkę sie forum w tym tygodniu zmieniło. I niestety wiele funkcji chyba jeszcze nie jest aktywne. Ale nasz fachowiec internauta, wszystkim sie zajmie.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> I ta opcja też będzie.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> I chyba jeszcze jej nie ma, bo sam nie wiem jak zafundować w tej chwili komuś "pomógł"

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> :huh: