Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Pinio

Matowa Szyba

Recommended Posts

Witam koleżanki i kolegów!!

Otóż ma taki mały problemik w miejscu starej naklejki rejestracyjnej poprzedniego właściciela a właściwie zdrapując ja i zmywając rozpuszczalnikiem klej, zostało mi takie zmatowienie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_blink.png" alt=":blink:"> na szybie. Nie jest to wielka plama ale przy czystej szybie qrka widać to trochę

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nie wie ktoś może da sie to czymś usunąć ?? Tak myślałem może terpentyna albo cus ?? Za wszelkie rady będę wdzięczny

Pozdrowionka

Trzeba było poczytać forum i wtedy wiedziałbyś że naklejkę trzeba potraktować suszarką do włosów i zeszłaby bez śladu. Możesz próbować jakimś nitro/zmywaczem do paznokci tylko uważaj na tapicerkę bo zostaja plamy. Jeśli są to rysy na szybie to już chyba niczym. Niby są jakieś specyfiki do polerowania szkła ale z tego co wiem to ich skuteczność jest raczej marna a i miejsce nieszczególne do polerowania.

w poprzednim aucie (astra) zeszła bez śladu mniej więcej tymi samymi specyfikami

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<">

Jak jest specyfik mniej niz wiecej taki sam to efekt tez masz mniej wiecej taki sam.

ja tez nie wiedzialem o tym podgrzewaniu suszarka i sciagnalem "mechanicznie" a pozniej czyscilem benzyna ekstrakcyjna (odpowiednym rozpuszczalnika nitro). Trzeba uwazac z ta deska - jak kapnie to zostaja plamy.

Please login or register to see this quote.

no comment

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<">