Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest fotosw

Licznik Vectra C Z Mil Na Km

Recommended Posts

Guest fotosw

Ratunku. Panowie prosze o podanie czy istnieje sposób przestawienia MIL na KM Vectra C 2005 rok benzyna?? Czy jest to możliwe TECHEM??? czy tylko wymiana fizyczna licznika. Wskazania licznika podręcznego są w milach i głównego też. Co do tarczy jutro bede testował.

Żona chce mnie wystwic walizki przed dom. Sama prowadzi i nie wie z jaka prędkością smyka.

Pozdr. F

Please login or register to see this quote.

??? auto z Angli ???

na moje tarczę licznika (prędkościomierza) powinieś mieć i w milach i w km...w opcji BC jest ustawienie jednostek np. angielskie, europejskie, ale nie o to Tobie chyba chodzi i nie podejrzewam, aby ustawienia wskazań BC miały wpływ na wskazania prędkościomierza...choć kto wie co GM powymyslał

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by rafix1

Guest DjMakos

W Angliku napewno jest predkościomierz ze skala w milach i kilometrach co do podrecznego mnożysz kilometr x1,6 (dokładnie 1609,344) i po sprawie.

Witam.Mam pytanie.Czy po wymianie licznika trzeba go logować op-comem lub coś w tym stylu,czy wszystko bedzię działało bez żadnych logowań?(chodzi mi o kontrolki i wogóle)

Będzie śmigać bez logowania, ale po podpięciu pod komputer będzie wyświetlać błąd

Edited by Krzysiekk884

a ten błąd to w związku z czym jeśli mogę wiedzieć ?

Please login or register to see this link.

Nie pisałem tego wcześniej bo wydało mi się oczywiste, ale po namyśle i ilości twoich postów sugerujących pobyt na forum i oczytanie (zapoznanie z autem) postanowiłem napisać mowa oczywiście o liczniku z auta które jest jednakowo wyposażone jak twoje. Pozatym wszystko jest w temacie który podałem w linku

Edited by Krzysiekk884

przebieg dawcy plus cała konfiguracja czyli jak kupisz auto kture miało pdc.bix sport to błędy będa razic

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">