Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Osłona Przegubu

Guest minor

Recommended Posts

Witam, mam taki problem, otóż mam pękniętą osłonę przegubu, i najlepsze jest że jeżdże z nią już tak prawie rok. Jedyna rzecz jaką zauważyłem to przy gwałtownym ruszaniu stuka, a tak to zero problemów, i stąd pytanie:

czy wymienić przegub z osłoną czy poprostu owinąć osłonę folią założyć dwie opaski i jeżdzić :) ... ?

Witam, mam taki problem, otóż mam pękniętą osłonę przegubu, i najlepsze jest że jeżdże z nią już tak prawie rok. Jedyna rzecz jaką zauważyłem to przy gwałtownym ruszaniu stuka, a tak to zero problemów, i stąd pytanie:

czy wymienić przegub z osłoną czy poprostu owinąć osłonę folią założyć dwie opaski i jeżdzić :) ... ?

jak sama nazwa wskazuje - osłona coś osłania ;)

lepiej to zrobic bo jak przegub pierdyknie to tylko kosztów sobie narobisz.

a wymiana osłyny to koszt ok 50zł.

Edited by Tytan
jak sama nazwa wskazuje - osłona coś osłania ;)

lepiej to zrobic bo jak przegób pierdyknie to tylko kosztów sobie narobisz.

a wymiana osłyny to koszt ok 50zł.

zobacz też w szukajce ... np http://forum.vectraklub.pl/index.php?showt...amp;hl=przeguby

bo ten temat był wielokrotnie już omawiany

pozdrawiam :D

Gdybys przez przypadek odkryl to jakies 11miesiecy wczesniej to koszt naprawy zamknal by sie z wymiana w 50pln ( oslona lobro ze smarem itp cale 25pln ) wymiana drugie tyle. Teraz to mozesz sobie folia owinac conajwyzej stary przegub zeby Ci kosza nie pobrudzil ale wczesniej udac sie z nim do sklepu zeby kupic drugi sprawny - chyba ze lubisz niespodzianki w postaci nieoczekiwanego holowania gdzies kiedys, bo ile ten strzelajacy przegub jeszcze wytrzyma to ciezko powiedziec.

I nie ma sie niestety z czego cieszyc bo koszt czesci w miare dobrej jakosci nie jest maly, ale o tym tez juz byl temat.

Edited by Laser
Gdybys przez przypadek odkryl to jakies 11miesiecy wczesniej to koszt naprawy zamknal by sie z wymiana w 50pln ( oslona lobro ze smarem itp cale 25pln ) wymiana drugie tyle. Teraz to mozesz sobie folia owinac conajwyzej stary przegub zeby Ci kosza nie pobrudzil ale wczesniej udac sie z nim do sklepu zeby kupic drugi sprawny - chyba ze lubisz niespodzianki w postaci nieoczekiwanego holowania gdzies kiedys, bo ile ten strzelajacy przegub jeszcze wytrzyma to ciezko powiedziec.

I nie ma sie niestety z czego cieszyc bo koszt czesci w miare dobrej jakosci nie jest maly, ale o tym tez juz byl temat.

Dokladnie tak jak pisze Laser - wymiana na nowy i to zaraz !!

• 2 weeks later...